DÜZCE HABERLERİ

3 Vekil Adayı Bir Akşamda 23 Köyü Ziyaret Etti

IHA
07 Ekim 2015 - 12:43Son Güncelleme : 07 Ekim 2015 - 12:44

IHA

AK Parti Düzce Milletvekili adayları Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir bir akşamda 23 köye giderek seçim çalışması yaptı. Gezilerde Faruk Özlü 11 köy gezerek bir rekora imza atarken Fevai Arslan ve Ayşe Keyir ise 6’şar köy gezdiler.
AK Parti Düzce’de seçim startını vermesinin ardından adeta köylere çıkarma yaptı. Milletvekili adayları bir akşamda 23 köye giderek adeta bir rekor kırdılar.
11 KÖYE GİTTİ
AK Parti Düzce birinci sıra milletvekili adayı Faruk Özlü Kurtsuyu, Kabalak, Yayla, Sancakdere, Osmanca, Suncuk, Düzköy, Yaka, Erdemli, Aybaşı ve Düverdüzü köylerine ziyaretler gerçekleştirdi. Özlü seçmene “1 Kasım tarihine kadar bütün köylerimizi gezmek istiyoruz. Emin olun en iyi adaylar AK Parti adaylarıdır. Biz deneyimli aday kadrosuna sahibiz. Bundan sonraki süreçte su, elektrik ve köy yolları sorunlarımız ve para sıkıntımız vardı. Para sorununu çözdük ve yapılacaktır. Geçen seçimde ne söz verdiysek hepsini yerine getireceğiz” dedi.
Faruk Özlü, terör sorununa da değinerek, “Türkiye bu bölgede istikrarı yaşayan tek ülkedir. 7 Haziran seçimlerinde PKK, HDP’den çok rahatsız oldu ve eylemlere başladılar. Türkiye gerçekten ciddi bir tehditle karşı karşıya ve bunu çözecek parti AK Partidir. Bu süreci inşallah iyi bir sonuçla bitireceğiz. Bunların tek çaresi de tek parti iktidarıdır ve bu parti de AK Partidir. Bunların ilk aşaması da asgari ücret, kamuda taşeron sorunlarına el atmamızdır” diye konuştu.
ARSLAN 6 KÖY GEZDİ
AK Parti Düzce Milletvekili ve 26.dönem milletvekili adayı Fevai Arslan, 1 Kasım seçimleri öncesinde köy gezilerine başladı. Kısa bir süre olması nedeniyle gündüz programı ile başlayan köy gezilerinde AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Sinirci, Pınarlar, Paşaormanı, Ovapınar, Karaçalı ve Büyük Açma olmak üzere 6 köyde seçim çalışması yaptı.
Arslan, 13 yıllık AK Parti iktidarında yapılan çalışmaların cumhuriyet tarihinde yapılan çalışmalardan daha fazla olduğunu kaydederek, “Köylerimizin sorunlarını en iyi biz biliyoruz. Çünkü AK Parti kadroları Düzce’mizdeki tüm sorunlara vakıf. Bu sorunların çözümü için çalışma programlarını yapıyoruz. 7 Haziran seçiminden sonra tek başına iktidar olmamıza rağmen 3 milletvekili olarak Bakanlıklarda adeta yatarak ilimize kaynak getirmek için çaba sarfettik. Bunun karşılığında da 130 Milyon TL’yi getirdik. Köylerimizin yol, kanalizasyon ve elektrik sorunlarının çözümü için bu paralar aktarılacak. İl Özel İdaremizin kasasına bu kaynaklar aktarıldı” dedi.
AK Partinin tek başına iktidar olmadığında ülkenin siyasi istikrarının bozulduğuna dikkat çeken AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, “ Koalisyon için elimizden geleni yaptık ancak muhalefetin zihniyeti bizi yıkmak üzerine kuruluydu. Bu yüzden 1 Kasımda seçime gidiyoruz. Sizlerden siyasi istikrarın ve büyümenin tek adresi olan AK Partiye yeniden destek olmanızı istiyoruz. Seçim beyannamemizde de işçilerimizin maaşını 1300 TL’ye çıkartıyoruz. Emeklilerimize yılda 1200 lira zam yapıyoruz. Her kalemde iyileştirmeler yaptık. Bunları yapabilecek tek parti AK Partidir” şeklinde konuştu.
BAYAN ADAY 6 KÖY GEZDİ
AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ayşe Keşir’de Fındıklı Aksu, Musababa, Yeşilçimen, Muncurlu, Yeşilçam ve Doğanlı köylerine ziyaretler gerçekleştirdi. Keşir, “Bu seçimi sadece Türkiye değil tüm dünya mazlumları da bekliyor. Bunun için 1 Kasımda herkesin oy kullanmasını istiyoruz. Hatta yurtdışındaki akrabalarınıza da oy kullanmaları için telkinlerde bulunmanızı istiyoruz” dedi.
Keşir, 7 Haziran 2015 seçimlerinden sonra Düzce Milletvekillileri olarak yaptıkları çalışmaları da aktararak “3 ay içinde Ankara’da konuşabileceğimiz bütün üst düzey yöneticilerle ve Bakanlarla konuştuk. Seçim sürecinde aldığımız talepleri Bakanlarımıza, müsteşarlarımıza anlattık. En fazla ili için mücadele eden milletvekilleri olduğumuzu bize Bakanlarımız söylediler. Bize verdiğiniz teveccühe layık olmak için çalıştık ve sorunlarımızın çözümü için 130 Milyon TL’yi ilimize getirdik. Bundan sonra sorunlarımız en kısa sürede çözülecek. Bundan hiç endişeniz olmasın” ifadelerinde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden 3 Vekil Adayı Bir Akşamda 23 Köyü Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Ekim 2015 tarihinde saat 12 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 3 Vekil Adayı Bir Akşamda 23 Köyü Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

  DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ağustos 2017, Pazartesi
  • İmsak
   04:12
  • Guneş
   06:04
  • Öğle
   13:10
  • İkindi
   16:56
  • Akşam
   19:54
  • Yatsı
   21:31
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı