Gündem Haberleri

GÜNDEM

  3’üncü etap satışları öne çekiliyor

  Hürriyet Haber
  09 Ocak 2012 - 15:46Son Güncelleme : 09 Ocak 2012 - 15:50

  EGEYAPI Group’un TEM Otoyolu’na cepheli projesi Batışehir’de 2’inci etap satışlarının yüzde 30’u tamamlandı. Yoğun talep nedeni ile projenin 3’üncü etap satışlarının öne çekilmesi planlanıyor.

  Batışehir Projesi TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO ile EGEYAPI Group ve diğer bir TOKİ iştiraki olan Emlak Pazarlama İnşaat A.Ş.’nin (EPP) işbirliğiyle E-5 ve TEM Otoyolu’nun kesiştiği bölgede hayata geçiyor. Ön satışa sunulduğu Ağustos 2011’den bu yana son hız devam eden projenin ilk etabının satışlarının büyük bölümü 2 ay içinde tamamlanmıştı, 2’inci etap satışlarının da yüzde 30’u tamamlandı.

  İçerisinde 3.123 adet konut ve rezidans, bir şehir oteli, prestijli ofisler, özel eğitim kompleksi, açık alışveriş çarşısı, kulüp binası, açık ve kapalı yürüyüş-koşu-gezi-parkurları spor salonları ve 100 bin metrekareye varan ortak alan bulunacak Batışehir, tamamlandığında içinde 15 bin kişinin yaşayacağı bir kent haline gelecek.

  Proje Doğan Medya Center ile Dünya Gazetesi’nin hemen karşısında, İstoç Oto Center’ın yanında yer alıyor. TEM otoyoluna 800 metre cepheli arsanın önünden günde yaklaşık 200 bin araç geçiyor. Basın Ekspres Yolu’na 2, Maslak ve Atatürk Havalimanı’na 10 dakika mesafede bulunan projenin çevresinde yürüme mesafesinde iki metro istasyonu açılacak. Bu hatlar inşaat ve planlama halinde olan Beşiktaş-Bağcılar ve Bakırköy-Bağcılar hatları olacak. Batışehir Projesi’nin ilk etabı 2013 yılının Temmuz ayında teslim edilecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı