« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3 Türk oyuncu Milan'da

İstanbul'da düzenlenen AC Milan Junior Camp'ta belirlenen 3 futbol yeteneği çocuk, 46 ülkeden gelecek arkadaşlarıyla seçmelerde yarışmak üzere İtalya'ya gitti.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Milan Junor Camp'ın Türkiye haklarını elinde bulunduran eski milli futbolcu Tanju Çolak ile birlikte Milan'da yapılacak seçmelere katılmak üzere İtalya'ya giden Orhan Pala, Arda Ersan ve Hüsame Karataş, burada Kaka ve Ronaldinho gibi ünlü futbolcularla tanışacak olmalarından dolayı mutluluk duyduklarını söylediler.

Eski milli futbolcu Tanju Çolak da Milan Junior Camp'ta, Milan'ın teknik ekibinin 4 futbolcuyu beğendiğini belirterek, şunları kaydetti:

“Milan Junior Camp 47 ülkede yapılıyor. Bu akşam itibariyle 47 ülkeden seçilenler Milan'da buluşuyor. Yarın Milano'da seçmelere girecekler, maç yapacaklar. Bu arkadaşlar beğenilirse orada kalacak, hayatlarını aileleriyle birlikte orada idame ettirecek. İtalyanlar tarafından seçilen bu 3 çocuğu Milan'a götürüyorum. Orada Kaka ve Ronaldinho ile tanışacaklar ve Milan'ın maçını seyredecekler.”

Orhan Pala'nın Van'dan, Arda Ersan'ın Antalya'dan ve Hüsame Karataş'ın İstanbul'dan seçmelere katıldığını belirten Çolak, yaşı büyük olan dördüncü futbolcunun ise daha sonra seçmelere gideceğini ifade etti.

Çolak, Milan Junior Camp Türkiye seçmelerini, gelecek yıl Antalya'da yatılı olarak yapmayı planladığını da sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz