Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3 trilyon lira

Zirvede F.Bahçe ve Beşiktaş gibi bir anda iddialı duruma gelen bordo mavililerde kesenin ağzı açıldı. 70 miyar lira olan galibiyet primi de son 4 haftada 140 milyara çıkartıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
20 yıllık özlem bitecek mi?

Ligde Beşiktaş, Fenerbahçe derken şimdi de Trabzonspor’un adı şampiyonluk için dolaşıyor. 20 yıldır taraftarlarına zafer yaşatamayan Karadeniz temsilcisi son 4 haftada 12 puan alıp, mutlu sona ulaşmak amacında. Başkan Atay Aktuğ ve yönetimi futbolcularını motive edebilmek için kesenin ağzını açtı. Şampiyonluk primi, 3 trilyon lira olarak belirlendi. Toplam 70 milyar lira olan galibiyet primi de son 4 haftada 140 milyar liraya çıkarıldı.

Konyalı Sedat tamam

Trabzonspor yönetiminin Konyasporlu Sedat’ın transferini sonuçlandırdığı bildirildi. Transfer komitesi üyesi Ömer Sarı’nın Konyaspor yöneticileriyle yaptığı görüşmeler sonunda transferin noktalandığı, bonservis konusunda da anlaşmaya varıldığı belirtildi. Sezon sonunda Trabzonspor’un bırakacağı oyuncular arasında Konyaspor’un istediği isimlerle takasının da gündeme geleceği vurgulandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz