« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"3 takım büyük kazanç"

FIBA Dünya Teknik Komitesi Üyesi ve Turkish Airlines Euroleague Hakem Direktörü Costas Rigas, 2011-2012 yılında ülkemizin Turkish Airlines Euroleague’de üç takımla mücadelede edecek olmasının Türk basketbolu açısından büyük kazanç olduğunu söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Geçtiğimiz hafta içerisinde ülkemizde Turkish Airlines Euroleague’de mücadele eden takımların antrenörleriyle bir arada olduklarını ve bu sefer de Two Nations Cup organizasyonu için Türkiye’de bulunduğunu kaydeden FIBA Dünya Teknik Komitesi Üyesi ve Turkish Airlines Euroleague Hakem Direktörü Costas Rigas, “Anadolu Efes ile Fenerbahçe Ülker’in ardından Galatasaray da Turkish Airlines Euroleague’de mücadele etme hakkını kazandı. Ben Türkiye’nin bu konuda büyük bir kazanç elde ettiğini düşünüyorum” dedi.

Two Nations Cup organizasyonuna da değinen Rigas, “Euroleague’de mücadele eden çok güçlü dört takım burada maçlarını oynadı. Anadolu Efes turnuvayı ilk sırada tamamladı. Umarım bugün mücadele eden takımlar, final four için yine bir araya gelirler. Bu turnuvanın artık geleneksel hal alıp süreklilik kazanmasını diliyorum” açıklamasında bulundu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler