« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3. sınıf mafya tavırlı

“Sınırlı kelime hazineleriyle ezberlenmiş aynı konuşma ve 3. sınıf mafya tavırlarıyla açıklamalar yapmak durumunda kalan, cehalet timsallerinin suç içeren ifadelerinin muhatabı Fenerbahçe değil adli makamlardır.”

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı lacivertlilerin resmi sitesinden kamuoyuna yaptığı açıklama gündemi sarstı... Sarı lacivertlilerin başta TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nu hedef aldıkları bu açıklamasına gelin birlikte bakalım...
Bilindiği gibi İbrahim Hacıosmanoğlu, önceki gün TFF’ye yönelik eleştirilerde bulunmuş, Fenerbahçe Kulübü’nü de hedef almıştı. Fenerbahçe açıklamasında isim vermeden Hacıosmanoğlu’nu ağır bir dille suçladı ve şu ifadeleri kullandı...

Kamuoyu tarafından bilindiği üzere F.Bahçe’nin gündemi; hadsiz, sorumsuz ve en önemlisi temsil ettikleri çevrelerce dahi utanılarak takip edilen açıklamalara muhatap olamayacak ölçüde önem ve yoğunluğa sahiptir.
Bununla birlikte kendi kulüp ve camiaları için sadece Fenerbahçe’ye ve etrafındaki herkese galiz ve yakışıksız hakaret etmekten başka bir şey yapamayanların aczi ortadadır.
Her platformda sınırlı kelime hazineleriyle ezberlenmiş aynı konuşma ve 3. sınıf mafya tavırlarıyla açıklamalar yapmak durumunda kalan ve kendi camialarınca dahi utanca neden olan bu cehalet timsallerinin suç içeren ifadelerinin muhatabı ise Fenerbahçe Kulübü değil adli makamlardır.

HACIOSMANOĞLU NE DEMiŞTi?

“Papyonlu, simokinli yalaka görüntülerinizi görmeseydim. Ben sadece 2010–11 yılında şampiyonluğun çalındığını söylemedim. Ahlaklı Türk futbolunu oluşturamazsak, bizlerin hizmeti bir anlam taşımaz. O kişiler kulüp başkanlığından ayrılınca dilenciler bile medet umup selam vermeyecekler. UEFA size ceza verecek. Trabzonspor’un elinden çalınan şampiyonluk var, hırsızlar var, bu mu sizin adalet anlayışınız? UEFA’ya gittiniz, ‘Bizim için iyi geçti’ diyorsunuz. Siz kimsiniz? Hırsızlardan yana mısınız?”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz