« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3 puandan daha fazlası

Son dönemde hayli yıpranan Terim, eski günlerin aksine keyifsiz ve dün hariç hafta boyu idmanlardan sonra Florya’dan ayrıldı. Zorlu randevuda alınacak bir galibiyet, kara bulutları dağıtırken İmparator için de ilaç olacak.

Ali Naci Küçük
SON GÜNCELLEME

O ESKİ halinden eser yok şimdi… Bu benzetme, İmparator’un son günlerdeki durumunu anlatmak için geçerli aslında. Florya’da kimle konuşsam son 1-2 günde aynı ifadeyi paylaşıyor benimle; “Fatih Hoca’nın eski halinden, enerjisinden eser yok. Canı sıkkın, sinirli. Hatta son birkaç gündür antrenman sonrası Florya’da kalmadan ayrılıyor.”
Milli Takım polemiği, sözleşme krizi, bitmek bilmeyen yorumlar ve camia içindeki dedikodular derken G.Saray’ın da bekleneni verememesi Terim’i son 1 ayda hayli yıprattı.

MAÇI ERKEN BIRAKMALARINA TEPKİLİ

GEÇTİĞİMİZ sezonlarda evinin yolunu unutan, Florya’da sabahlara kadar çalışıp, idman bitimi de tesislerden ayrılmayan İmparator, tavrını açıkça belli etmiş durumda. Sarı kırmızılı teknik adam hem Real Madrid karşısında maçı çok erken bırakan futbolcularına hem de yine aynı karşılaşmada yönetimden Adnan Nas ile yükselen eleştiri ve yorumlara tepkili...
Florya’nın geçen yılki neşeli ve huzurlu havasından eser kalmadı. İşte böyle bir ortamda, G.Saray’ın Beşiktaş derbisinde alacağı muhtemel bir 3 puan, Fatih Terim için deyim yerinde ise ilaç olacak.

DERBİ SONRASI AYSAL’LA ZİRVE VAR

AYRICA Beşiktaş derbisi sonrasında tam 1 aydır yapılması beklenen zirve de sonunda gerçekleşecek. Başkan Ünal Aysal, sarı kırmızılı takıma büyük yara veren bu tartışmalara kesin ve son noktayı koyma adına teknik direktörü ile yüz yüze görüşecek. Sözleşme uzatma kararı sonrası ve Terim’in Milli Takım’ın başına geçmesinin ardından bu konuyu hiç yüz yüze konuşmayan ikili her şeyi masaya yatıracak.
Böylece Galatasaray’ın daha fazla kriz yaşamadan üstündeki kara bulutların dağıtılmasına çalışılacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz