Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3 puana mecburuz

Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, "Kalpleri bizimle olan taraftarımızın yüzünü, Beşiktaş’ı yenerek güldürmek istiyoruz" diyerek iddialı konuştu.

Yunus Emre SEL / TRABZON, (DHA)
SON GÜNCELLEME
SEYİRCİSİZ maçta Beşiktaş’ı ağırlayacak olan Trabzonspor’da tek hedef 3 puan. Yaşadıkları sıkıntılı günleri Beşiktaş galibiyetiyle unutmak istediklerini belirten Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, "Her ne koşulda olursa olsun kazanmamız gerekiyor" dedi. Beşiktaş maçının kendileri için çok önemli olduğunu anlatan Sayidoğlu, şunları söyledi:

"Bu maçı kazanmak zorundayız. Ancak kaybedince de dünyanın sonu gelmiyor. Yine de biz 3 puandan başka bir şey düşünmek istemiyoruz. Karşılaşmanın seyircisiz oynanacak olması, bizi gerçekten çok üzüyor. Kalpleri bizimle olan taraftarlarımızı maçı kazanarak güldürmek istiyoruz."

Galibiyet sözü

Bordo mavili futbolcular da galibiyet sözü verdi. Trabzonspor’un suskun golcüsü Umut, Beşiktaş karşısında alınacak bir galibiyetin kendileri adına gelecek haftalar için rahat bir nefes alma anlamına geldiğini belirterek şöyle dedi: "Maçı kazanmak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Sahada bizi destekleyen taraftarlarımız olmayacak ama biz yine de mutlak galibiyet istiyoruz. Galibiyet, önümüzü açacak."