GeriFutbol 3 numaranın sırrı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

3 numaranın sırrı

3 numaranın sırrı
refid:15079967 ilişkili resim dosyası

Geçmişte uzun saçlarına farklı şekiller vermesiyle tanınan Quaresma, bu sefer “üç numara” kestirmesinin sebebini, “Hayatımda yeni bir sayfa açtığımı göstermek için imajımı değiştirdim” diye açıkladı.

BEŞİKTAŞ’ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma önceki gün geldiği İstanbul’da hayranlarının karşısına yeni imajı ve saç stiliyle çıkarken bu değişimi, “Her şeye sıfırdan başlayacağım” diyerek açıkladı. Daha önce formasını giydiği her takımda uzun saçlarına farklı şekiller veren Quaresma bu sefer “üç numara” kestirdiği saçıyla değişimin sinyallerini verirken, futbol komitesi başkanı Serdal Adalı’ya başarı sözü verdi. “Türkiye’ye büyük umutlarla geldim. Saç modelimle birlikte kafa yapımı da değiştirdim” diyen Quaresma, yöneticilerden Cengiz Zülfikaroğlu ve Emin Önal’ın da hazır bulunduğu sohbette şu mesajları verdi:
“Türkiye benim için macera değil çıtayı yükseltme ülkesi olacak. Türkiye’ye büyük umutlarla geldim ve Chelsea ile Inter’deki imajımdan değişiklik yaptım. Beşiktaş’ta yeniden doğuşu yaşayacağım. Hayatımda yeni bir sayfa açtığımı göstermek için imajımı değiştirdim Çok hırslıyım Portekiz Milli Takımı’ndaki yerimi almak için savaşacağım.”

Yorumları Göster
Yorumları Gizle