« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3. Lig'de toplu sonuçlar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Türkiye Üçüncü Futbol Ligi'nde bugün yapılan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

1. GRUP

Mardinspor-Batman Demirspor............................( 6 - 0 )

Bitlis Özgüzelderespor-Diyarbakır Telekomspor..........( 1 - 3 )

Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-Genç Telekom.( 2 - 0 )

Hakkarispor-Muşspor....................................( 5 - 2 )

Batman Belediyespor-Nusaybin Demirspor.................( 1 - 1 )

Silopi Cudispor-Elazığ Belediyespor....................( 2 - 1 )

2. GRUP

Çarşamba Belediyespor-Bulancakspor.....................( 2 - 0 )

Orduspor-Arsinspor.....................................( 1 - 1 )

Doğubayazıt Karabulak Gençlik-Pazarspor................( 1 - 0 )

D.Ç.Divriğispor-Erzincanspor...........................( 1 - 0 )

Iğdır Belediyespor-Bayburtspor.........................( 4 - 0 )

Ofspor-Trabzon Telekomspor.............................( 0 - 1 )

Giresunspor-Ünyespor...................................( 1 - 1 )

3. GRUP

Adana Demirspor-Osmaniyespor...........................( 1 - 1 )

Tarsus İdmanyurdu-Malatya Belediyespor.................( 5 - 0 )

Ceyhanspor-İskenderun Demirçelikspor...................( 2 - 2 )

Nevşehirspor-Kilis Belediyespor........................( 0 - 0 )

Kahramanmaraşspor-Adıyamanspor.........................( 1 - 0 )

İskenderunspor-Kozan Belediyespor......................( 1 - 2 )

Niğdespor-GASKİ Spor...................................( 2 - 0 )

Şanlıurfa Belediyespor-Silifkespor.....................( 2 - 2 )

4. GRUP

Kastamonuspor-Etimesgut Belediyespor...................( 2 - 0 )

Kilimli Belediyespor-Saran Keskinspor..................( 2 - 2 )

Turhalspor-Merzifonspor................................( 0 - 0 )

Ankara Demirspor-Çankırı Belediyespor..................( 4 - 0 )

Karadeniz Ereğlispor-Akçakocaspor......................( 2 - 4 )

Kırşehir PETLAS Spor-Tokatspor.........................( 2 - 1 )

Çorumspor-Kayseri Elektrikspor.........................( 0 - 0 )

5. GRUP

ASKİ Spor-Eskişehir Şekerspor..........................( 0 - 0 )

Sidespor-Petrolofisi...................................( 1 - 1 )

Kepez Belediyesi GENPA Spor-Afyonspor..................( 1 - 1 )

EGSAŞ Aksarayspor-Uşakspor.............................( 4 - 1 )

Kütahyaspor-Kemerspor..................................( 3 - 1 )

Çubukspor-Karamanspor..................................( 2 - 0 )

6. GRUP

Balıkesirspor-Torbalı Belediyespor.....................( 3 - 1 )

Kuşadasıspor-Soma Linyitspor...........................( 0 - 0 )

Fethiyespor-Aliağa Belediyespor........................( 0 - 1 )

Marmarisspor-Bursa Merinosspor.........................( 1 - 0 )

Vestel Manisaspor-Yeni Milasspor.......................( 4 - 0 )

Aliağa PETKİM Spor-Dalaman Kağıtspor...................( 2 - 1 )

Akhisar Belediyespor-Mustafakemalpaşaspor..............( 0 - 2 )

Bergama Belediyespor-Muğlaspor.........................( 2 - 1 )

7. GRUP

Nişantaşıspor-Beykoz 1908..............................( 1 - 4 )

Bilecikspor-Pendikspor.................................( 1 - 1 )

Sapancaspor-Körfez Belediyespor........................( 2 - 1 )

Mudurnuspor-Yalovaspor.................................( 0 - 0 )

TOFAŞ-Ayazağaspor......................................( 2 - 2 )

İzmit Bekirpaşaspor-İnegölspor.........................( 0 - 0 )

İstanbul Maltepespor-Eyüpspor..........................( 1 - 1 )

Üsküdar Anadolu-Gebzespor..............................( 4 - 1 )

8. GRUP

Zeytinburnuspor-Geliboluspor...........................( 1 - 1 )

Yıldırımbosnaspor-İstanbul Beşyüzevlerspor.............( 4 - 0 )

Alibeyköyspor-Bandırmaspor.............................( 1 - 1 )

Kasımpaşa-Lüleburgazspor...............................( 1 - 1 )

Edirnespor-Bayrampaşa Altıntepsispor...................( 1 - 1 )

Gönenspor-Tepecik Fıratpenspor.........................( 1 - 2 )

Çanspor-Fatih Karagümrük...............................( 0 - 6 )


Bunları da Beğenebilirsiniz