« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3. Lig'de toplu sonuçlar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Üçüncü Ligde, bugün yapılan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

1. GRUP

Elazığ Belediyespor-Batman Belediyespor................( 1 - 3 )

Nusaybin Demirspor-Hakkarispor.........................( 3 - 5 )

Muşspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor....( 1 - 1 )

Genç Telekomspor-Bitlis Özgüzelderespor................( 4 - 0 )

Yüksekova Cilospor-Mardinspor..........................( 0 - 1 )

Bismil Birlikspor-Silopi Cudispor......................( 0 - 2 )

2. GRUP

Ünyespor-Ofspor........................................( 4 - 2 )

Trabzon Telekomspor-Rize Çayspor.......................( 0 - 0 )

Bayburtspor-D.Ç.Divriğispor............................( 3 - 1 )

Erzincanspor-Doğubayazıt Karabulak Gençlik.............( 3 - 0 )

Arsinspor-Çarşamba Belediyespor........................( 3 - 1 )

Termespor-Giresunspor..................................( 0 - 4 )

3. GRUP

Silifkespor-Niğdespor..................................( 1 - 3 )

GASKİ Spor-İskenderunspor..............................( 0 - 0 )

Kozan Belediyespor-Kahramanmaraşspor...................( 1 - 3 )

Adıyamanspor-Nevşehirspor..............................( 4 - 0 )

Kilis Belediyespor-Ceyhanspor..........................( 1 - 0 )

İskenderun Demirçelikspor-Tarsus İdmanyurdu............( 1 - 3 )

Malatya Belediyespor-Adana Demirspor...................( 1 - 2 )

İçel Mezitlispor-Şanlıurfa Belediyespor................( 2 - 0 )

4. GRUP

Zonguldakspor-Çorumspor................................( 0 - 2 )

Tokatspor-Karadeniz Ereğlispor.........................( 2 - 0 )

Akçakocaspor-Ankara Demirspor..........................( 1 - 1 )

Çankırı Belediyespor-Turhalspor........................( 4 - 2 )

Merzifonspor-Kilimli Belediyespor......................( 0 - 0 )

Saran Keskinspor-Kastamonuspor.........................( 3 - 1 )

EGO Spor-Altındağ Belediyespor.........................( 3 - 0 )

5. GRUP

Alanyaspor-Çubukspor...................................( 4 - 2 )

Karamanspor-Kütahyaspor................................( 1 - 2 )

Kemerspor-EGSAŞ Aksarayspor............................( 2 - 0 )

Uşakspor-Konya Kartalıspor.............................( 4 - 0 )

Seydişehir Eti Alüminyumspor-Kepez Belediye GENPA Spor.( 1 - 2 )

Afyonspor-Sidespor.....................................( 2 - 0 )

ESKİ Spor-Keçiörengücü.................................( 1 - 1 )

6. GRUP

Muğlaspor-Akhisar Belediyespor.........................( 1 - 0 )

Mustafakemalpaşaspor-Aliağa PETKİM Spor................( 4 - 1 )

Dalaman Kağıtspor-Vestel Manisaspor....................( 0 - 1 )

Yeni Milasspor-Marmarisspor............................( 1 - 3 )

Bursa Merinosspor-Fethiyespor..........................( 1 - 1 )

Aliağa Belediyespor-Kuşadasıspor.......................( 3 - 1 )

Soma Linyitspor-Balıkesirspor..........................( 1 - 1 )

Ayvalıkgücü Belediyespor-Bergama Belediyespor..........( 1 - 0 )

7. GRUP

Eyüpspor-İzmit Bekirpaşaspor...........................( 2 - 0 )

İnegölspor-TOFAŞ.......................................( 2 - 0 )

Ayazağaspor-Yalovaspor.................................( 2 - 3 )

Mudurnuspor-Sapancaspor................................( 2 - 1 )

Körfez Belediyespor-Bilecikspor........................( 0 - 4 )

Pendikspor-Nişantaşıspor...............................( 5 - 0 )

Beykoz 1908-Üsküdar Anadolu............................( 3 - 3 )

8. GRUP

Fatih Karagümrük-Küçükköyspor..........................( 2 - 2 )

Tekirdağspor-Gönenspor.................................( 3 - 0 )

Tepecik Fıratpenspor-Edirnespor........................( 0 - 0 )

Bayrampaşa Altıntepsispor-Kasımpaşa....................( 0 - 2 )

Bandırmaspor-Yıldırımbosnaspor.........................( 0 - 1 )

İstanbul Beşyüzevlerspor-Zeytinburnuspor...............( 1 - 5 )

Beylerbeyi-Çanspor.....................................( 10- 1 )


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler