Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3. Lig 3. Grup ilk yarı fikstürü

Spor Toto 3. Lig'de 2012-2013 sezonu fikstürü belirlendi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Mövenpick Hotel'de gerçekleştirilen fikstür çekiminin ardından bu sezon oynanacak karşılaşmaların programı belli oldu.

Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta normal sezonun ilk yarı karşılaşmaları şöyle:

1. Hafta:
Keçiörengücü - Diyarbakırspor
Beylerbeyispor - Mardinspor
Emrespor - Kocaelispor
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor - Maltepespor
Sancaktepe Belediye Spor - Elazığ Belediyespor
Darıca Gençlerbirliği - Gümüşhanespor
Oyak Renaultspor - Arsinspor
Yimpaş Yozgatspor - Kahramanmaraş Belediyespor
Altınordu - Çorum Belediyespor

2. Hafta:
Mardinspor - Sancaktepe Belediye Spor
Diyarbakırspor - Oyak Renaultspor
Gümüşhanespor - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor
Arsinspor - Emrespor
Kahramanmaraş Belediyespor - Beylerbeyispor
Çorum Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği
Maltepespor - Yimpaş Yozgatspor
Kocaelispor - Altınordu
Elazığ Belediyespor - Keçiörengücü

3. Hafta:
Emrespor - Diyarbakırspor
Keçiörengücü - Mardinspor
Yimpaş Yozgatspor - Beylerbeyispor
Darıca Gençlerbirliği - Kocaelispor
Oyak Renaultspor - Elazığ Belediyespor
Maltepespor - Gümüşhanespor
Sancaktepe Belediye Spor - Kahramanmaraş Belediyespor
Altınordu - Arsinspor
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor - Çorum Belediyespor

4. Hafta:
Beylerbeyispor - Sancaktepe Belediye Spor
Mardinspor - Oyak Renaultspor
Elazığ Belediyespor - Emrespor
Kocaelispor - Erzurum Büyükşehir BElediyesi Spor
Arsinspor - Darıca Gençlerbirliği
Çorum Belediyespor - Maltepespor
Kahramanmaraş Belediyespor - Keçiörengücü
Diyarbakırspor - Altınordu
Gümüşhanespor - Yimpaş Yozgatspor

5. Hafta:
Emrespor - Mardinspor
Darıca Gençlerbirliği - Diyarbakırspor
Maltepespor - Kocaelispor
Keçiörengücü - Beylerbeyispor
Altınordu - Elazığ Belediyespor
Yimpaş Yozgatspor - Sancaktepe Belediye Spor
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor - Arsinspor
Oyak Renaultspor - Kahramanmaraş Belediyespor
Gümüşhanespor - Çorum Belediyespor

6. Hafta:
Kocaelispor - Gümüşhanespor
Beylerbeyispor - Oyak Renaultspor
Diyarbakırspor - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor
Kahramanmaraş Belediyespor - Emrespor
Arsinspor - Maltepespor
Elazığ Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği
Sancaktepe Belediye Spor - Keçiörengücü
Çorum Belediyespor - Yimpaş Yozgatspor
Mardinspor - Altınordu

7. Hafta:
Darıca Gençlerbirliği - Mardinspor
Yimpaş Yozgatspor - Keçiörengücü
Maltepespor - Diyarbakırspor
Emrespor - Beylerbeyispor
Çorum Belediyespor - Kocaelispor
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor - Elazığ Belediyespor
Oyak Renaultspor - Sancaktepe Belediye Spor
Altınordu - Kahramanmaraş Belediyespor
Gümüşhanespor - Arsinspor

8. Hafta:
Diyarbakırspor - Gümüşhanespor
Elazığ Belediyespor - Maltepespor
Keçiörengücü - Oyak Renaultspor
Sancaktepe Belediye Spor - Emrespor
Mardinspor - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor
Kahramanmaraş Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği
Beylerbeyispor - Altınordu
Kocaelispor - Yimpaş Yozgatspor
Arsinspor - Çorum Belediyespor

9. Hafta:
Maltepespor - Mardinspor
Çorum Belediyespor - Diyarbakırspor
Emrespor - Keçiörengücü
Darıca Gençlerbirliği - Beylerbeyispor
Yimpaş Yozgatspor - Oyak Renaultspor
Gümüşhanespor - Elazığ Belediyespor
Altınordu - Sancaktepe Belediye Spor
Kocaelispor - Arsinspor
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor - Kahramanmaraş Belediyespor

10. Hafta:
Mardinspor - Gümüşhanespor
Beylerbeyispor - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor
Oyak Renaultspor - Emrespor
Diyarbakırspor - Kocaelispor
Keçiörengücü - Altınordu
Sancaktepe Belediye Spor - Darıca Gençlerbirliği
Kahramanmaraş Belediyespor - Maltepespor
Arsinspor - Yimpaş Yozgatspor
Elazığ Belediyespor - Çorum Belediyespor

11. Hafta:
Çorum Belediyespor - Mardinspor
Darıca Gençlerbirliği - Keçiörengücü
Arsinspor - Diyarbakırspor
Maltepespor - Beylerbeyispor
Yimpaş Yozgatspor - Emrespor
Kocaelispor - Elazığ Belediyespor
Altınordu - Oyak Renaultspor
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor - Sancaktepe Belediye Spor
Gümüşhanespor - Kahramanmaraş Belediyespor

12. Hafta:
Elazığ Belediyespor - Arsinspor
Beylerbeyispor - Gümüşhanespor
Keçiörengücü - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor
Emrespor - Altınordu
Mardinspor - Kocaelispor
Sancaktepe Belediye Spor - Maltepespor
Oyak Renaultspor - Darıca Gençlerbirliği
Diyarbakırspor - Yimpaş Yozgatspor
Kahramanmaraş Belediyespor - Çorum Belediyespor

13. Hafta:
Arsinspor - Mardinspor
Yimpaş Yozgatspor - Altınordu
Maltepespor - Keçiörengücü
Çorum Belediyespor - Beylerbeyispor
Darıca Gençbirliği - Emrespor
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor - Oyak Renaultspor
Diyarbakırspor - Elazığ Belediyespor
Gümüşhanespor - Sancaktepe Belediye Spor
Kocaelispor - Kahramanmaraş Belediyespor

14. Hafta:
Kahramanmaraş Belediyespor - Arsinspor
Keçiörengücü - Gümüşhanespor
Emrespor - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor
Beylerbeyispor - Kocaelispor
Altınordu - Darıca Gençbirliği
Oyak Renaultspor - Maltepespor
Mardinspor - Diyarbakırspor
Elazığ Belediyespor - Yimpaş Yozgatspor
Sancaktepe Belediye Spor - Çorum Belediyespor

15. Hafta:
Darıca Gençlerbirliği - Yimpaş Yozgatspor
Çorum Belediyespor - Keçiörengücü
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor - Altınordu
Arsinspor - Beylerbeyispor
Maltepespor - Emrespor
Mardinspor - Elazığ Belediyespor
Gümüşhanespor - Oyak Renaultspor
Kocaelispor - Sancaktepe Belediye Spor
Diyarbakırspor - Kahramanmaraş Belediyespor

16. Hafta:
Sancaktepe Belediye Spor - Arsinspor
Emrespor - Gümüşhanespor
Kahramanmaraş Belediyespor - Elazığ Belediyespor
Darıca Gençlerbirliği - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor
Keçiörengücü - Kocaelispor
Altınordu - Maltepespor
Beylerbeyispor - Diyarbakırspor
Yimpaş Yozgatspor - Mardinspor
Oyak Renaultspor - Çorum Belediyespor

17. Hafta:
Arsinspor - Keçiörengücü
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor - Yimpaş Yozgatspor
Gümüşhanespor - Altınordu
Elazığ Belediyespor - Beylerbeyispor
Maltepespor - Darıca Gençlerbirliği
Çorum Belediyespor - Emrespor
Kocaelispor - Oyak Renaultspor
Diyarbakırspor - Sancaktepe Belediye Spor
Mardinspor - Kahramanmaraş Belediyespor

Bunları da Beğenebilirsiniz