Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3 kişinin üyeliği düştü

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Sakaryaspor'da Yönetim Kurulu üyeleri Kemal Ekşi, İsmail Siviş ve Zeki Çallı'nın, üyelikleri düşürüldü.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kulüp Basın Sözcüsü Cemal İyem, yaptığı yazılı açıklamada, üyelikten düşürülme işleminin tüzük gereği yapıldığını belirterek, yönetimde bulunan herkesin Sakaryaspor için mücadele ettiğini vurguladı.
Yönetim kurulu üyeleri Ekşi, Siviş ve Çallı'nın, bilgileri dahilinde ve kişisel iş yoğunlukları nedeniyle tüzüğün 35. maddesi uyarınca yönetim kurulu üyeliklerinden düşürüldüğünü kaydeden İyem, “Aramızda bulundukları dönemde verdikleri emekten, hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

İyem, takım olarak 1-17 Ağustos tarihleri arasında Düzce'de kamp yapacaklarına da değinerek, “Topuk Yaylası kampımız için takımımız Düzce'ye hareket edecektir. Takımımızın fiziksel ve psikolojik olarak lige hazır hale gelmesi sürecinde önemli bir yere sahip olan bu kamp döneminin hayırlı olmasını diliyorum. Umarım iyi bir kamp dönemi geçirir ve lige iyi bir şekilde hazırlanırız” ifadesini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz