Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3 büyüklerden tarihi karar: Aynı tişörtle sahaya çıkacaklar

Ortak bildiriyle teröre karşı ortak tavır alan Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş kulüpleri, birlikte başka bir projeyi daha hayata geçiriyor. Hafta sonundaki maçlara yetiştirilecek olan tişörtler, kulüp mağazalarından satılacak, sağlanacak gelir şehit ailelerine ulaştırılacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

YOĞUNLAŞAN teröre karşı ortak duruş sergileyen Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri, kenetlenmeye devam edecek.
Tüm ülkeyi yasa boğan şehit haberlerinin ardından önceki gün sosyal medya hesaplarından aynı bildiri ile “Teröre karşı birlikteyiz” tepkisini koyan Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş, hafta sonu uygulamak üzere bir projeyi daha sonuçlandırırıyor… Buna göre, takımlar ortak tişört ile maçlara çıkacak ve bu tişörtler daha sonra Mehmetçik Vakfı’na gelir sağlayacak.

3 büyüklerden tarihi karar: Aynı tişörtle sahaya çıkacaklar RONALDO'DAN MESAJ VAR: TÜRKİYE'DE YAŞANANLAR...

KULÜPLER ARASI SIKI DİYALOG
YENİ proje için ilk adım bu hafta başında atıldı. Bir arada hareket etme kararı alan Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş, ortak bildirinin ardından görüşmelerini kesmedi.
Kulüpler arasında yapılan fikir alışverişinde anlamlı bir proje gündeme geldi. Futbolcular ve yöneticiler, terör olaylarına karşı ortak bir tepki koyarken, TSK Mehmetçik Vakfına da destek verme düşüncesinde birleşti…
Yapılan görüşmeler ışığında, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın hafta sonu Süper Lig maçlarına teröre karşı ortak ve anlamlı mesajlar içeren aynı tişörtlerle çıkması fikri gündeme geldi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler