« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3 büyükler Orhan Saka için buluştu

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın minik futbolcuları, Türk futboluna uzun yıllar hizmet eden merhum Orhan Saka anısına düzenlenen dostluk turnuvasına katıldı.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Fulya Şan Öktem Futbol Tesisleri'nde bu sabah gerçekleştirilen organizasyona, Orhan Saka'nın eşi Fatoş Saka, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Başkanı Ali Düşmez, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, TFF İstanbul İl Başkanı Yemen ekşioğlu, TASKK Onur Kurulu Başkanı Kemal Bektaş, Ufuk Tatar, Adem Akbeniz, Metin Erdeyer ile çok sayıda spor adamı katıldı.

3 büyükler Orhan Saka için buluştu

Organizasyonda bir konuşma yapan TASKK Başkanı Ali Düşmez, Beşiktaş Kulübü ve Türkiye Futbol Federasyonu'nda uzun yıllar yöneticilik yapan Orhan Saka'nın Türk futboluna büyük hizmetler verdiğini anlattı.

Beşiktaş Alt yapı Koordinatörü Emrah Bayraktar da, "Amacımız önce topluma sağlıklı ve onurlu bireyler yetiştirmek. Sporcu olmak zordur. Bizim birinci vazifemiz iyi insan olmayı öğretmek. Tüm çocuklarımız ahlaklı ve disiplinli bir şekilde birbirlerine destek veriyor. Bu da bizi mutlu ediyor" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler