« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3 büyükler kadar iyiyiz

G.Saray, F.Bahçe ve Beşiktaş’la yarışabileceklerini söyleyen Mouche, Prosinecki için “O futbolun imparatoru. Herkesle ilgileniyor. Çalıştığım en iyi hoca” dedi.

Röportaj: İsmail ER / Fotoğraf: Emre OKTAY
SON GÜNCELLEME

KAYSERİSPOR’un geçtiğimiz sezon Boca Juniors’tan transfer ettiği Pablo Nicolas Mouche takımına güvendiğini ve 3 büyük takım kadar iyi olduklarını söylerken teknik direktör Prosinecki’ye övgü dolu sözler sarfetti. Türkiye’ye gelmesindeki en önemli unsurun menajer Süleyman Hurma olduğunu ifade eden Arjantinli, Türkiye’deki folklor oyunlarına duyduğu sevgiden, gelecek hedeflerine kadar pek çok konuda Hürriyet’e samimi sözler sarfetti...

Hedefim Atletico Madrid’de oynamak

DÜNYA futbolunu takip ediyorum. Kayserispor dünya futbolu için rol model olmalı. Genç ve yetenekli oyuncuların toplanıp piyasa yaptığı vitrin.
Ben ne R.Madrid ne de Barcelona’yı istiyorum. Tek isteğim A.Madrid’e gitmek. Çünkü A.Madrid taraftarının ruhunu yansıtıyor. Her maçta hırslı inançlı oynuyorlar.

Şansım; Prosinecki

Robert Prosenicki ile çalışma fırsatını bulduğum için çok mutluyum. Futbolun imparatoru Prosenicki. Kalecisinden, malzemecisine kadar herkesle ilgileniyor. Bugüne kadar çalıştığım kompleksiz, egosuz en başarılı teknik adamların başında geliyor.

‘Futbol işçisiyim’

Futbol işçisiyim. Maceraya değil daha büyük kulüplere tırmanmak için Kayserispor’u seçtim.


Bunları da Beğenebilirsiniz