« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3 büyükle yarışmak zor

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, kongrede yaşananalardan dolayı kırgın olduğunu söylerken, “Burayı yönetmek öyle kolay bir iş değil” diye konuştu.

Yunus Emre SEL / DHA
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR Kulübü Başkanı Sadri Şener, gerginlik yüzünden yarıda kalan olağanüstü genel kuruldan sonra istifa ettiği söylentisinin doğru olmadığını söyledi, “Daha tamamlamayı düşündüğüm bir çok proje var” dedi.
Şener, kongrede yaşananları hiç tasvip etmediğini söyledi. Kongrede kendilerine yetki verilmemesine de değinen Başkan Sadri Şener, şöyle konuştu: “Bu çok da önemli değil. Vermezlerse vermesinler. Biz yatırım yapmak için böyle bir yetki istiyorduk. Buraya gelirken ne HES vardı, ne Trabzoncell. Ne de TS Clup’ın cirosu bu kadardı. Bunları biz yaptık.”

Yönetmek kolay değil

Genel kurulda bazılarının geçmişteki kişisel olayların üzerinden yorum yaptığını da öne süren Başkan Sadri Şener, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Trabzonspor başkanlığı çok önemli bir makam ama ben bunu daha önce de yaptım. Trabzonspor, kendini gösterme platformu değil. Bu makamın meraklısı varsa çıkıp aday olur ve der ki, ben bunu daha iyi yaparım. Burayı yönetmek öyle kolay bir iş değil. Üç büyük kulüple yarışacak bir takımı yönetmek, kolay değil. Dört dörtlük bir yönetim değiliz, eksiklerimiz var ama bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Özellikle ben çok kırgınım. Yaşama pek keyifli bakmıyorum.”


Bunları da Beğenebilirsiniz