« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3.5 metrelik hata

Bordo mavililer, son adam Lugano’nun 3.5 metre gerisinde olan Alanzinho’ya ofsayt bayrağının kaldırıldığı pozisyonun görüntüsünü, internet sitesine ‘Yorumsuz’ olarak koydu.

Yunus Emre SEL/DHA
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR’da, 1-0 kaybedilen Fenerbahçe maçının hakemi Bülent Yıldırım ve yardımcısı Hüseyin Fidan’a büyük öfke var...

Bordo mavili kulüp, karşılaşmanın 6. dakikasında Alanzinho’nun ofsayt gerekçesiyle durdurulduğu atağın fotoğrafını resmi internet sitesinin giriş sayfasına taşıdı. Sitenin açılış sayfasında ‘yorumsuz’ başlığı ile TV görüntüsünden alınmış fotoğrafa yer verildi.

Şener: Art niyetliler

 Trabzonspor Yönetim Kurulu da ofsayt gerekçesiyle durdurulan pozisyonda  Alanzinho’nun, Fenerbahçe’nin savunmasındaki son oyuncusundan 3 metre 47 santimetre geri olduğunu savunarak, golle sonuçlanabilecek bu atağın kesilmesi nedeniyle tepki gösterdi.

Kulüp başkanı Sadri Şener, maçın hakemleri aleyhinde çok sert bir açıklama yaparak, “Hakem Bülent Yıldırım ve yardımcısı Hüseyin Fidan, oyun boyunca adeta sadece Fenerbahçe’nin haklarını koruyan bir yaklaşım sergileyerek maçın sonucunun belirlenmesinde önemli rol oynamışlardır” dedi.

Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, hakemlerin maçın sonucunu direkt etkilediğini savunarak, “Biz galibiyeti hak ettik demiyoruz ama mağlubiyeti de hak etmedik. En azından böyle bir mağlubiyeti hak etmedik. Bu, hatadan da öte bir karardı. Bu konuda ne gerekiyorsa yapacağız” diye konuştu.

Yumruk kaldırmadım

Bülent Yıldırım, maç sonrası Trabzonlu yönetici Mahmut Aksu’ya yumruk kaldırmadığını ve ‘Çekil karşımızdan’ gibi benzer ifadeler kullanmadığını TFF sitesinde açıkladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

İlişkili Haberler