Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3-4 golcünün olması iyidir

Trabzonspor'un 2 futbolcusu Umut Bulut ve Cale basın toplantısında medya mensuplarının sorularını yanıtladılar.

DHA
SON GÜNCELLEME

İkinci yarı hazırlıkları için Antalya'da kampta bulunan Bordo-Mavili takımın oyuncuları sabahki çalışmanın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söylediler:

UMUT'UN SÖZLERİ...

"Kamp çok iyi geçiyor. Bu arayı en iyi şekilde değerlendirip. kaldığımız yerden galibiyetlere devam etmek istiyoruz. 5 puanlık bir fark var bu bizim için önemli ama biz maçlarımıza tek tek bakıyoruz. İkinci yarıya Konyaspor maçıyla başlayacağız, liderliğimizi devam ettirmek istiyoruz."

"Sürekli golcü arayışları seni üzüyor mu ? " şeklindeki soruya ise Umut, "Tabii ki beni etkiler ama ben kendi işimi yapıyorum. Sonuçta büyük bir takımda oynuyoruz. Böyle takımlarda 3-4 tane iyi golcülerin olması lazım. Sonuçta uzun ve zorlu bir maraton. Yeni alınan golcü arkadaşımız inşallah takıma faydalı olur ve bizim işimizi kolaylaştırır. Takıma katkısı olur umarım. Bu seneki hedefim atabileceğim kadar gol atmak ve takımıma fayda sağlamak. Bu sezon 8. haftadan sonra golleri atmaya başladım, kısmet böyleymiş" cevabını verdi.

CALE'NİN SÖZLERİ...

"29 Aralık'ta hazırlıklara başladık. Hafif idmanlar yeni yılla birlikte ağırlaştı. 5 puanlık fark azımsanamaz ama daha ligin ilk yarısı bitti. Oynanması gereken 17 maç ve alınması gereken puanlar var. Olaya maç maç bakacağız. Tabii rakiplerimizin de puan kayıplarını bekleyeceğiz.

Eleştirilere kulak tıkadım. Basında yer alanları okumadığım için hakkımda yazılanları bilmiyorum. Ama ben teknik direktörüme önem veririm. O'nun bana gelerek söyledikleri önemlidir."


Bunları da Beğenebilirsiniz