AYDIN HABERLERİ

29 Ekim Kutlamaları Nedeniyle Aydın’da Trafiğe Kapatılacak Yollar Açıklandı

IHA
28.10.2015 - 10:41Son Güncelleme :

AYDIN'DA BAYRAMDA KAPANACAK YOLLAR

IHA

Aydın’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 92.Yıl dönümü kutlamaları nedeniyle trafiğe kapacak yollar Valilik tarafından açıklandı.
Aydın Valiliği’nden yapılan açıklamada "29 Ekim Perşembe günü Adnan Menderes Bulvarı (Abide Kavşağı ile Akbank Kavşağı arası), Hükümet Bulvarı Alt Kesim (Ramazanpaşa Kavşağı ile Akbank Kavşağı arası), Hükümet Bulvarı Üst Kesim (Ramazanpaşa Kavşağı ile Adliye Kavşağı arası), İstiklal Caddesi (7 Eylül Caddesi Kavşağı ile Akbank Kavşağı arası), Gençlik Caddesi (Sağlık Müdürlüğü Kavşağı ile Akbank Kavşağı arası), İstasyon Bulvarı (Askerlik Dairesi Başkanlığı Kavşağı ile Beycamii arası) saat 08.00’den kutlama törenleri boyunca, Kortej geçişi başlayınca Batı Gazi Bulvarı (Kız Meslek Lisesi Kavşağı ile Ramazanpaşa Kavşağı arası), Adnan Menderes Bulvarı (Abide Kavşağı ile Kıbrıs Cadde Kavşağı arası) trafiğe kapatılacaktır" denildi.
Aydın Valiliği’nden yapılan açıklamada, vatandaşların ve özellikle sürücülerin mağdur olmaması için belirtilen güzergâhların yerine alternatif güzergâhları tercih etmeleri gerektiği belirtildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden 29 Ekim Kutlamaları Nedeniyle Aydın’da Trafiğe Kapatılacak Yollar Açıklandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 10 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 29 Ekim Kutlamaları Nedeniyle Aydın’da Trafiğe Kapatılacak Yollar Açıklandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı