İZMİR HABERLERİ

29 Ekim Akşamı Selçuklular TEK Yürek Olacak

IHA
28.10.2015 - 14:33Son Güncelleme :

SELÇUK BELEDİYESİ, CUMHURİYETİN 92. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMALARI KAPSAMINDA 29 EKİM AKŞAMI SAAT 20.00’DE İSTASYON MEYDANI’NDA MEŞALELERLE YÜRÜYÜŞ DÜZENLEYECEK

IHA

Selçuk Belediyesi, cumhuriyetin 92. yıl dönümü kutlamaları kapsamında 29 Ekim akşamı saat 20.00’de İstasyon Meydanı’nda meşalelerle yürüyüş düzenleyecek. Atatürk anıtı önünde son bulacak yürüyüşte fener alayı da yapılacak.
Selçuk Belediyesi, cumhuriyetin 92. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde ilçedeki birçok resmi kurumlar ile birlikte ortak yürüyüş düzenleyecek. 29 Ekim akşamı saat 20.00’de Selçuk İstasyon Meydanı’nda başlayacak olan yürüyüş, Atatürk Anıtı önünde son bulacak. Selçuk Lisesi Bando Takımı eşliğinde yapılacak olan yürüyüşü Türk bayrakları ve meşaleler aydınlatacak.
Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, oldukça yoğun katılımın beklendiği yürüyüş için tüm Selçukluları 29 Ekim akşamı İstasyon Meydanı’na davet etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden 29 Ekim Akşamı Selçuklular TEK Yürek Olacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 29 Ekim Akşamı Selçuklular TEK Yürek Olacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı