ORDU HABERLERİ

29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası

IHA
30.10.2015 - 15:24Son Güncelleme :

FATSA KIZILAY DERNEĞİ BAŞKANI ERDİ ŞEVKETOĞULLARI...(AHMET ALTAY/ORDU-İHA)

IHA

Ordu’nun Fatsa ilçesinde Kızılay Şube Başkanı Erdi Şevketoğulları, “Kızılay savaş, sel, deprem, yangın, salgın hastalıklar gibi felaketlerden etkilenen insanların yardımına her zaman koşmaya hazır” dedi.
29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası dolayısıyla açıklama yapan Erdi Şevketoğulları, “İnsanlara felaketin etkilerinden kurtulmaları için destek sağlayan Kızılay, insanlara barınmaları için çadır, yiyecek-içecek, giyecek gibi hayati malzemeler dağıtıyor. Ülkemizde yaşanan felaketlerde insanların yardımına ilk koşan kuruluş olan Kızılay, yurt dışında yaşanan felaketlerde de halkların yardımına koşmaktadır. Kızılay bir yardım kuruluşudur. Savaşta ve barışta halkın kara gün dostudur. Savaşta yaralananlara, ölenlerin ailelerine yardıma koşar. Yaraları sarar. Her türlü yardımı yapar. Barışta yangın, sel, deprem felaketlerine uğrayanlara sıcak yardım elini uzatır. Bu anlamda bizler de Fatsa ilçemizde her konuda vatandaşlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kızılay ailesi olarak herkesin yanındayız” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ordu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ordu ilinden 29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 15 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı