ANKARA HABERLERİ

27 yılın ardından mezuniyet coşkusu

Hürriyet Haber
12.12.2009 - 00:00Son Güncelleme : 11.12.2009 - 20:57

Murat Eğitim Kurumlarında eğitim gören yüzlerce öğrenci mezuniyet coşkusu yaşadı. 27 yıldır eğitim alanınde ilklere imza atan Murat Eğitim Kurumları Ankara Merkez şubesi, Dedeman Otelde düzenlenen büyük bir törenle bu yıl mezun olan, dereceye giren Açıköğretimli öğrencilerine plaket ve ödüllerini dağıttı.

Hürriyet Haber

Tören, İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından, Murat Eğitim Kurumları tarihçesini anlatan bir slayt gösterisi ile başladı.

Gösterinin ardından Yönetim Kurulu Başkanı Murat Baskı kısa bir konuşma yaptı ve şunları söyledi:
“Açıköğretimde, eğitime başlayalı tam 27 yıl geçti. Bugün başta Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere 8 ilde toplam 22 kurum ile hizmetimize devam etmekteyiz. Bildiğiniz gibi Açıköğretimde kurs faaliyetlerimiz dışında yayıncılık hizmeti de vermekteyiz. Yıllardan beri onbinlerce öğrenciyi başarıya ulaştıran Umut Serisi ve Soru Bankası kitaplarımız bugün Türkiye‘nin her yerinde bayiler aracılığı ile Açıköğretimlilere ulaşmaktadır.

Fırsat eşitliği

Dershanemiz, 27 yıldır onbinlere varan Açıköğretim öğrencisine uzaktan öğretim programlarını destekleyici ve tamamlayıcı kurs vermekle, eğitimde fırsat eşitliği yaratmaya katkıda bulunmaktadır. Dershanemiz ayrıca Açıköğretim alanında birçok ilklere ve ilkelere imza atmayı başarmıştır. Bu başarıya Açıköğretim öğrencilerinin bizleri sahiplenmesi ve desteklemesi ile ulaştığımızın bilincindeyiz. Açıköğretim alanında elde ettiğimiz deneyimle 1999 yılından itibaren KPSS, İdari ve Adli Yargı Hakimliği, Kaymakamlık, ALES, DGS, SMMM gibi kurum içi ve mesleki sınavlara hazırlık kursları da vermekteyiz. Bu alanda da yayınlarımız bugün Türkiye‘nin en çok tercih edilen, kalitesi oldukça yüksek kitaplardan oluşmaktadır.

Her yıl yeniden

Dershanemiz Açıköğretim ve KPSS olarak dinamik, deneyimli ve güçlü eğitim kadrosu ile çağdaş eğitim teknolojilerinin tüm olanaklarını kullanmakta ve öğrencilerimizin başarısını yükseltecek öğrenme ortamlarını sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir. Pratik test dergileri, danışmanlık hizmetleri, sınavlara hazırlık soru çözümleri, internet üzerinden verilen deneme sınavları, bol bol yaprak testleri, ödevler ve alıştırmalar her yıl biçim ve içerik açısından yeniden gözden geçirilerek
güncelleştirilmekte ve zenginleştirilmektedir.
Tüm bu hizmetlerin semeresini her yıl gerek Açıköğretim‘de gerekse KPSS ‘de Türkiye Birinciliklerini ve kitlesel başarılar elde etmekle görmekteyiz.

Yeşil sevdası

Doğaya olan saygımızın bir göstergesi olarak ağaçlandırma sahasını daha da genişlettik. Bu amaçla Elmadağ ilçesine bağlı Kayadibi Köyü’nde bulunan orman alanımıza yüzlerce ağaç fidanı dikme işlemini gerçekleştirdik.
Açıköğretim ve KPSS alanında çalışmalarımızdaki bütün amacımız öğrencilerin başarılı olmalarıdır. Bu duygularla, öğrencilerimize başarı, sağlık ve mutluluk dileklerimizle en içten sevgilerimizi sunarız.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde 27 yılın ardından mezuniyet coşkusu haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.


  ANKARA YOL DURUMU
  Ankara1 DERECE
  Yol durumu »
  ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ
  26 Eylül 2017, Salı
  • İmsak
   04:53
  • Guneş
   06:32
  • Öğle
   12:51
  • İkindi
   16:14
  • Akşam
   18:48
  • Yatsı
   20:15
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı