KIRKLARELİ HABERLERİ

27. Vergi Haftası

AA / Ufuk Ertop
29.02.2016 - 16:58Son Güncelleme :

- Hafta kapsamında gelir ve kurumlar vergisi rekortmenlerine ödülleri törenle verildi

27. Vergi Haftası
AA / Ufuk Ertop

KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli'de 27. Vergi Haftası kapsamında 2014 yılı gelir ve kurumlar vergisi rekortmenlerine ödülleri düzenlenen törenle verildi.

Şeker depoları cazibe merkezinde gerçekleştirilen ödül törenine, Vali Esengül Civelek, CHP Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan, Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz, kurum müdürleri ve mükellefler katıldı.

Vali Civelek, törende yaptığı konuşmada, özel sektör kuruluşlarının varlığından dolayı gurur duyduklarını söyledi.

Özel sektördeki işletmelerin bölge ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağladığını ifade eden Civelek, Türkiye'nin dünya ekonomileri arasında yer aldığını belirtti.

Civelek, özel sektöründe katkılarıyla Türkiye'nin 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini vurguladı.

Konuşmaların ardından kurumlar vergisinde Hamitabat Eleketrik Üretim ve Ticaret Anonim Şirketi, ACT Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Alders Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Köknar Kağıt Karton Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Aslanlı Uluslararasl Tekstil ve Tarım Ürünleri Dış Ticaret Anonim Şirketi, Koray Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Özecebelli Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Eflani Un Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'ne gelir vergisinde ise Cihaner Çelik, Mümün Ayan, Sinan İnci, Mehmet Coştur, Selda Karapınar ve Şevket Gürbüz'e ödülleri verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden 27. Vergi Haftası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 16 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 27. Vergi Haftası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı