MUŞ HABERLERİ

27. Vergi Haftası

AA / Sabri Yıldırım
25.02.2016 - 17:18Son Güncelleme :
AA / Sabri Yıldırım

MUŞ (AA) - Muş Valisi Seddar Yavuz, 27. Vergi Haftası münasebetiyle İl Defterdarlığını ziyaret etti.

İl Defterdarı Mustafa Yumuşak tarafından karşılanan Vali Yavuz, devletin kamuya ilişkin hizmetleri en iyi şekilde yerine getirebilmesi için mutlaka finansal ve mali bir güce sahip olması gerektiğini ifade etti.

Hedeflerinin Muş'ta vergi kaybı ve kaçağın en aza indirilmesini, herkesin vergisini ödemesini sağlamak olduğunu hatırlatan Yavuz, "Valilik olarak bu konuda gerekli tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz.
Vergi haftası nedeniyle vergi vermenin bir vatandaşlık görevi olduğunu ve kamuoyunda bu bilincin artırılmasının gerekliliğini bir kez daha belirtmek istiyorum. Vatandaşlarımızın 78 milyon vatan evladının hakkı olan vergilerini zamanında ve tam olarak ödemelerini temenni ediyorum." diye konuştu.

Vali Yavuz'a, ziyaretinde Yardımcısı Ali Sakar ile Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bülent Solmaz eşlik etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muş haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muş ilinden 27. Vergi Haftası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 17 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 27. Vergi Haftası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı