« Hürriyet.com.tr
MENÜ

27 sporcu 45 kilometrede yarıştı

Spor Genel Müdürlüğü ile Kastamonu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nce düzenlenen “7. İstiklal ve Zafer Yolu Bisiklet Yarışı”nin ikinci etabı sona erdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Kastamonu'ya gelişi, Şapka ve Kıyafet İnkılabı'nın 87. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışın ikinci gününde büyük, genç ve yıldız bayanlar kategorilerinde yarışan 27 sporcu, 45 kilometrelik Kastamonu-Taşköprü arasındaki etaba katıldı.

Taşköprü Cumhuriyet Meydanı'nda sona eren bisiklet turunda büyük bayanlar kategorisinde Kocaeli Brissaspor'dan Semra Yetiş, Kocaeli Brissaspor'dan Merve Tayfun Marmara ikinci, Konya Gençlik Merkezi Spor Kulübü'nden Aliye Büyükergün üçüncü oldu.

Genç bayanlar kategorisinde, Kocaeli Brissaspor'dan Bestenur Keleş birinci, Sakarya Telekom Spor'dan Merve Demircioğlu ikinci ve aynı kulüpten Zeynep Tekelioğlu da üçüncü oldu.

Yıldız bayanlarda ise Kocaeli'den Kader Şahin birinci, Sakarya Telekom Spor'dan Ezgi Tekli ikinci ve Arifiye ilçesinden Ayşe Çakır da üçüncü oldu.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, dereceye giren sporculara çeşitli ödüller verdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler