Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

250 bin Euro’ya bu işi kapatalım

İlhan Cavcav, Nihat Özdemir’e sitem ederken, ‘Alacağımız 1 milyon Euro’ya karşılık (Size 250 bin Euro verelim kapatalım) demek Fenere yakışmadı’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
G.BİRLİĞİ Başkanı İlhan Cavcav, kamuoyunu meşgul eden ‘Deniz Barış olayı’ ile ilgili olarak Fenerbahçe’nin kendilerine 1.5 ay önce 250 bin Euro teklif ederek bu olayı kapatmak istediğini açıkladı. Cavcav, ‘Bizim sadakaya ihtiyacımız yok’ dedi.

Özdemir’e yakışmadı

Fenerbahçe ile olan bu sorunun aşılabilecek bir olay olduğunu vurgulayan Cavcav, Bu sorunun çözümü ancak Fenerbahçe ile bizim anlaşmamız sonucunda çözülür. Bu anlaşmanın da alay eder gibi bir anlaşma olmaması lazım. Sayın Nihat Özdemir gelip de ‘Size 250 bin Euro verelim de bu işi kapatalım’ demesi doğru bir olay değil. Bizim sadakaya ihtiyacımız yok.

UEFA’ya gittik

Hele hele alay eder gibi alacağımız 1 milyon Euro’ya karşılık (Size 250 bin Euro verelim kapatalım) demek Fenerbahçe gibi bir camianın 2.
başkanına yakışmadı. Deniz’in ayrılması bize 2-2.5 milyon Euro’luk bir kayba ve tahribata yol açtı. Bizim hakkımız gasp edilemez. Hakkımız olan bu parayı alacağız’ dedi.

Deniz Barış olayının bir benzerini Marco Aurelio transferinde de yaşadıklarını hatırlatan başkan, ‘Olayla ilgili olarak UEFA’ya kadar gittik. Buradan çıkan kararın da lehimize olacağını düşünüyorum’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz