« Hürriyet.com.tr
MENÜ

25 milyon TL!

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Sanlı SARIALİOĞLU

Bu yaşıma geldim, hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. Kendi seyircine kapalı tribün bedava. Gelgelelim, rakip seyirciye açık tribün tamı tamına 25 milyon TL. Vay canına, olacak iş değil. Var mı böyle anlayış. Var mı böyle çifte standart. Var mı böyle haksızlık... Enayi mi millet, kim verir 25 milyonu?

Beşiktaş taraftarı haliyle maça girmedi. Sokaktan, apartman üstlerinden seyretmek zorunda kaldı. İstanbulspor da sözüm ona amacına ulaştı. Aferin, bravo. Müthiş bir iş yaptınız! Böylece İnönü'nün intikamını aldınız. Bu dahice fikrin sahiplerini kutluyorum!

Şimdi sahanın içine inelim. Beşiktaş, çok akıllı oynadı. İlk yarım saatte oyunu tamamen İstanbulspor yarı sahasına yıktı. Tempoyu istediği gibi ayarladı. Kendi oyununu rakibine kabul ettirdi. Bu arada golü de buldu. Daha sonra, maçın son dakikasına kadar defansında çok iyi kapandı. İstanbulspor'un tüm gol yollarını tıkadı. Öyleki, İstanbulspor, en önemli gol pozisyonuna bir ölü top sonucu 80'li dakikalarda ulaştı.

KANATLAR İŞLEYİNCE

Beşiktaş, golün üstüne yatmayı düşünmedi. Sürekli rakibinin üstüne gitti ve ikinci golü kovaladı. Bunda da başarılı oldu. Fuat hoca, dün mükemmel bir komutandı. Takımını çok iyi yönetti ve yönlendirdi. Defans bloğundaki tüm oyuncular hiç hata yapmadılar. Kademe, yardımlaşma mükemmeldi. İki kanattaki Tayfur ile Mutlu, zaman zaman katıldıkları atak organizasyonlarında da iyi işler yaptılar.

Orta alanın göbeğinde Ertuğrul, rakip atakları ilk önleyen oyuncuydu. Görevini eksiksiz yerine getirdi. Mehmet, hücum girişimlerinin başlangıç adamıydı. Harika servis yaptı. Kaptan, ayrıca çok koştu. Yasin, Ankaragücü maçındaki gibi etkili değildi. Oktay, haftalardır hiç yok. Hayret, nasıl bu kadar etkisiz olabilir? Oktay bir an önce toparlanmalı.

Beşiktaş, zor bir haftayı kazasız, belasız atlattı. Lig devam ediyor. Hep söylediğim gibi, taraftar artık futbolcusunu bağrına basmalı.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler