« Hürriyet.com.tr
MENÜ

25. hafta maçları programı

Birinci Süper Lig'de 25. hafta maçlarının programı belli oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BİRİNCİ SÜPER LİG
  
    Bugün:

    20.00 Denizlispor-Fenerbahçe (Denizli Atatürk)
    Yarın:
    16.00 Malatyaspor-Çaykur Rizespor (Malatya İnönü)
    16.00 Gaziantepspor-Ankaragücü (Kamil Ocak)
    16.00 Kayserispor-İstanbulspor (Kayseri Atatürk)
    19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (BJK İnönü)
    20 Mart Pazar:
    14.00 Gençlerbirliği-Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)
    14.00 Sakaryaspor-Diyarbakırspor (Sakarya Atatürk)
    14.00 Akçaabat Sebatspor-Samsunspor (Akçaabat Fatih)
    19.00 Galatasaray-Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor (Ali Sami Yen)
       
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
 
    Yarın:
    13.00 Mersin İdmanyurdu-Sarıyer (Tevfik Sırrı Gür)
    13.30 Karşıyaka-Yimpaş Yozgatspor (Alsancak)
    20 Mart Pazar:
    13.30 İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Kayseri Erciyesspor (Çetin Emeç)
    13.30 Mardinspor-Karagümrük Kyoto (21 Kasım)
    13.30 Vestel Manisaspor-Altay (19 Mayıs)
    13.30 Adanaspor-Antalyaspor (5 Ocak)
    13.30 Elazığspor-Türk Telekomspor (Elazığ Atatürk)
    19.00 Bursaspor-Sivasspor (Bursa Atatürk)
    19.00 Kocaelispor-Çanakkale Dardanelspor (İzmit İsmetpaşa)
               
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
  
    (A) Grubu:
    Yarın:

    13.30 OYAK Renault-Muğlaspor (Veledrom Dış Saha)
    20 Mart Pazar:
    13.30 Alanyaspor-Güngören Belediyespor (Milli Egemenlik)
    13.30 Bucaspor-Aydınspor (Buca)
    13.30 Göztepe-Küçükköyspor (Alsancak)
    13.30 Pendikspor-İnegölspor (Pendik)
    13.30 Marmaris Belediyesi-İzmirspor (Marmaris)
    13.30 Nazilli Belediyesi-Bursa Merinosspor (Nazilli)
    13.30 Uşakspor-Yıldırım Bosnaspor (1 Eylül)     
     
    (B) Grubu:
    Yarın:

    13.30 Gençlerbirliği ASAŞ Spor-İstanbul Maltepespor (Yenikent
ASAŞ)
    20 Mart Pazar:
    13.30 Kardemir Karabükspor-Bulancakspor (Necmettin Şeyhoğlu)
    13.30 Kartalspor-Eskişehirspor (Kartal)
    13.30 Ünyespor-Zonguldakspor (Ünye)
    13.30 Eyüpspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Eyüp)
    13.30 Darıca Gençlerbirliği-Orduspor (Darıca)
    13.30 Kırıkkalespor-Ankara Demirspor (Fikret Karabudak)
              
    (C) Grubu:
    20 Mart Pazar:

    13.30 Aksarayspor-Karamanspor (Aksaray Atatürk)
    13.30 Erzincanspor-Adıyamanspor (13 Şubat)
    13.30 Kahramanmaraşspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (Hanefi Mahçiçek)
    13.30 Şanlıurfaspor-Batman Petrolspor (11 Nisan)
    13.30 Cizrespor-Yeni Kırşehirspor (Cizre)
    13.30 Siirtspor-Şanlıurfa Belediyespor (Siirt Atatürk)
    13.30 Erzurumspor-Tarsus İdmanyurdu (Cemal Gürsel)
    13.30 Osmaniyespor-Adana Demirspor (7 Ocak)


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler