Gündem Haberleri

GÜNDEM

  23 Nisan törenleri iptal

  A.A
  23 Nisan 2009 - 22:52Son Güncelleme : 23 Nisan 2009 - 10:41

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Ali Sami Yen Stadı ile ilçelerde düzenlenecek gösteriler yağışlı hava nedeniyle iptal edildi.

  İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, Meteoroloji Bölge Müdürlüğü'nden alınan son bilgiler ışığında, yağışlı havanın devam edeceğinin anlaşıldığı belirtilerek, şöyle denildi:

  “Sahanın zemin şartları da dikkate alınarak 23 Nisan 2009 Perşembe günü, Ali Sami Yen Stadı'nda yapılması planlanan gösterilerle, ilçelerde düzenlenecek gösteriler iptal edilmiştir. Kutlama programı, 23 Nisan saat 10.30'da Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda icra edilecektir.”

  İZMİT'TE DE İPTAL

  İzmit'te 23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları, şiddetli yağış nedeniyle Cumartesi gününe ertelendi. Bugün ise sadece Hasan Gemici Spor Salonu’nda okulardan gelecek 20’şer kişilik öğrenci guruplarının katılımıyla küçük çaplı bir kutlama yapılacağı bildirildi.
  23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarının, metorolojiden alınan raporların da değerlendirilmesiyle 25 Nisan Cumartesi günü İzmit İsmetpaşa Stadı'nda gerçekleştirelceği duyuruldu.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı