22 TL'ye tatil için Son Gün

Hürriyet Haber
25.02.2011 - 16:38 | Son Güncelleme:

%40'a varan erken rezervasyon indirimleri tüm Yurtta bugün sona eriyor.

Bamtur Turizm tarafından son 4 senedir uygulanan erken rezervasyon kampanyası tatil severlere çok özel avantajlar sunuyor.


Ege ve Akdeniz sahillerinde bulunan 270 otel'in fiyatları 22 TL ile , 300 tl arasında değişiyor. %40 ' a varan indirim avantajının sağlandığı kampanya tüm yurtta bugün sona eriyor. Kampanya dolayısı ile Bamtur Satış ofisleri ve 444 0 157 nolu çağrı merkezi 24 saat açık kalacak.ww w.bamtur.com internet sitesinden de online rezervasyon yaptırmak mümkün.
 

Firma yetkilileri  tarafından yapılan açıklama aşağıdaki gibidir ;
 
" Son 4 yıldır uyguladığımız Erken Rezervasyon kampanyaları ile  Türk Vatandaşları , yabancı turistlerden daha ucuza tatil yapma imkanı buluyor. Tatilin bir lüks değil ihtiyaç olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bütün bir yılın yorgunluğunu atmak için yapılabilecek en güzel şey tatildir. 12 taksit avantajı ile satılan tatil paketleri içerisinden her bütçeye göre bir otel  bulmak mümkün.  Son olarak söyleyeceğimiz sağlığınız için bu yaz mutlaka denize girin. "
 
Ucuz tatil fırsatlarını incelemek ve online rezervasyon yaptırmak için  ww w.bamtur.com/Erken_Rezervasyon_Otelleri web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

    Sayfa Başı