2019 Model Mercedes GLE yükseltilmiş bir GLC gibi mi görünecek?

Hürriyet Haber
05.09.2016 - 17:03 | Son Güncelleme:

GLE, yeniden adlandırılmış ve makyajlanmış bir M-Class versiyonu olarak geçen yıl piyasaya sürülmüştü ama Mercedes yeni versiyonun tamamen yeni bir model olması için çalışmalara başladı.

Casuslarımız geniş bir kısmı kamuflajla kaplanmış yeni prototipin fotoğraflarını çekmek için doğru zamanda doğru yerdeydi.

Kamuflaja rağmen, yeni GLE’nin tamamen farklı bir şekle sahip olduğunu ve daha geniş çamurlukları olduğunu fark ettik.

Prototip test aşamasının ilk zamanlarında olduğu için geçici ön ve arka farlar takılmıştı, daha sonraki test aşamalarında geçici farların yerini üretimde kullanılacak parçalar alacak.

2019 Model Mercedes GLE yükseltilmiş bir GLC gibi mi görünecek

Otomobilin boyutlarında herhangi bir değişiklik olup olmadığını söylemek güç, ama bazı açılardan şu anki GLE’den daha küçükmüş gibi görünüyor. Bu durum da oldukça sıra dışı, çünkü bugünlerde tüm yeni modeller kendinden önceki modelden daha büyük olarak üretiliyor. Önümüzdeki aylarda biraz daha detay göstermek adına kamuflajlar çıkartılırsa yeni GLE’yi daha iyi inceleme fırsatımız olacak.

2019 Model Mercedes GLE yükseltilmiş bir GLC gibi mi görünecek

W167 kod adlı, yepyeni Mercedes GLE Modular High Architecture’da sürülecek. Otomobilden daha çok performans ve verim artışı için daha az ağırlık bekleniyor. Söylentilere göre şirket E-Class için L6 motorlara son dokunuşları yapıyor. Büyük ihtimalle GLE de yeni motorların V6’ların yerini aldığı gün satışa çıkarılacak.

2019 Model Mercedes GLE yükseltilmiş bir GLC gibi mi görünecek

 2019 Model Mercedes GLE yükseltilmiş bir GLC gibi mi görünecek tarafından hazırlanmıştır.    EN ÇOK OKUNAN HABERLER

      Sayfa Başı