KİLİS HABERLERİ

2016 Yılı Mali Bütçe Planlama Çalışmaları Başladı

IHA
31.08.2015 - 14:47Son Güncelleme :

BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ALİ ERYILMAZ, BAŞKANLIĞINDA 2016 YILI MALİ BÜTÇESİ İLE İLGİLİ TOPLANTI YAPILDI

IHA

Kilis Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Eryılmaz Başkanlığında 2016 yılı Mali Bütçe Yatırım Planlama Toplantısı yapıldı.
Kilis Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda belediye birim müdürlerinin katıldığı toplantıda, Başkan Eryılmaz, toplantıya bilgilendirme yaparak başladı. Eryılmaz, “Belediyemizin mali harcamalarını daha sistemli hale getirmek için bu toplantıları gerçekleştiriyoruz. Kurumsal yapıya uygun ve daha profesyonel hizmet sunmak ve bunları ay ay plan dahilinde yapmak ilk önceliğimiz. Sistemli bir çalışma ile daha düzenli ve ileriyi gören işler yapmamız mümkün olacak. Buna göre her Müdürlük yapacağı çalışmaları önceden belirleyerek bize sunacak. Yıl içerisinde yapılacak proje, yatırım, ihtiyaç, personel alımı vb. ödemeler hesaplanacak, kurula sunulacak. Bu şekilde her Müdürlüğün kendine özel bütçesi oluşmuş olacak. Bu şekilde çalışmalar daha sistemli hale gelmiş olacak. Planlanamayan ve sonradan çıkacak ödemeler için de birimler tahmini yedek ödenek açacak” dedi.
Toplantıların program dahilinde belli aralıklarla yapılacağı ifade edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kilis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kilis ilinden 2016 Yılı Mali Bütçe Planlama Çalışmaları Başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ağustos 2015 tarihinde saat 14 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 2016 Yılı Mali Bütçe Planlama Çalışmaları Başladı haberi güncellenecektir.

KİLİS İLÇELERİ

KİLİS NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  05:46
 • Guneş
  07:27
 • Öğle
  12:35
 • İkindi
  15:08
 • Akşam
  17:24
 • Yatsı
  18:54
Sayfa Başı