2016 Dilek Ödülleri sahiplerini buluyor

Hürriyet Haber
02 Mart 2017 - 13:29Son Güncelleme : 02 Mart 2017 - 13:30

Yeditepe Üniversitesi Hayalimi Paylaş Topluluğu tarafından gerçekleştirilen anketler sonucunda 2016 yılının En’leri belli oldu. Sanat-spor-basın ve internet kategorilerinde ödüle layık görülen isimler, 6 Mart’ta Yeditepe’de bir araya gelecek. Ödül gecesinden elde edilen gelirle onlarca çocuğun dileği gerçekleştirilecek.

Bir Dilek Tut Türkiye Derneği’nin üniversite temsilcileri olan Yeditepe Üniversitesi Hayalimi Paylaş Topluluğu, yıl boyunca hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden, 3-18 yaş arası çocukların “dileklerini” gerçekleştiren projeler üretiyor. 2009 yılından bu yana çocuklara umut dağıtan, onlarca çocuğun olmaz dediğini olduran ve daha fazlası için mücadele eden Hayalimi Paylaş Topluluğu, her yıl geleneksel olarak düzenlediği anketlerle Yılın En İyilerini seçiyor. Yılın En İyilerinin seçildiği “Dilek Ödülleri” gecesinden elde edilen gelirle de, Dernek projelerine maddi gelir sağlanıyor.

Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşimi’nde 6 Mart 2017 Salı akşamı saat 20.00’da gerçekleştireceğimiz törenin sunuculuğunu Burçin Şimşek ve Ceyhun Yılmaz üstlenecek.

Etiketler: yeditepe , Üniversite , Ödül


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı