2014 Bitmeden Mutlaka Bakın

Hürriyet Haber
27.12.2014 - 01:21 | Son Güncelleme: 27.12.2014 - 01:56

Özel Kampanya %12 + % 12 İndirim Peşin Ödemelerde %4 İndirim

Lokum Evler doğa ile iç içe olan peyzajı, son derece kullanışlı olan daire planları ve konumu itibari ile aile hayatının konforuna öncelik tanıyarak kurgulandı.

Aile hayatını önemseyen projemizin peyzajında doğa sevgisi ve vazgeçilmezliği vardır. Günümüz koşullarında metropollerde yaşayan insanlar, huzurlu ve dinlendirici atmosferlere gereksinimi duyarlar. Kent yaşamının dayattığı normlar ve uzun zaman önce kaybedilen bahçe kültür ve pratikleri, Lokum Evler’de sürdürülebilir bir yaklaşımla yeniden kurgulanmış, yapay doğa dekorlarına karşı direnen saf bahçeler, doğanın gizemini yansıtan kompozisyonlar ile peyzaj, sürekli keşfedilen uzun soluklu sosyal peyzaj’a dönüşmektedir.

Lokum Evler’in sosyal peyzajı ihtiyaç duyulan yaşam tarzını sunar ve sakinleriyle birlikte nefes alan bir projeye dönüşür.

15 ile 19 katlı 7 bloktan oluşan projede farklı tiplerde 2+1 ve 3+1 daireler yer almaktadır.

İstanbul’un yeni merkezi Tuzla-Aydınlı’da hayata geçen proje lokasyon özelliğiyle de farklılaşıyor.

Üniversitelere, AVM’lere, sosyal ve sportif alanlara yakınlığıyla öne çıkan Lokum Evler, sahile 8 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 6 dakika, Alışveriş merkezlerine 6 dakika, Üniversiteler bölgesine ise 12 dakika uzaklıktadır.

Seyir terasları, yüzme havuzu, bisiklet parkurları, salıncaklar, çocuk parkları, Sosyal peyzajı arasında yürüyüş yolları, sokaklar ve meydanlardan oluşan sosyal tesis alanlarıyla, aile hayatına yönelik planlanan Lokum Evler, optimum kullanımlı daire planlarıyla da sayısız avantajlar sağlıyor.

Detaylı bilgi için tıklayın.


İlandır.

Etiketler:
    Sayfa Başı