« Hürriyet.com.tr
MENÜ

2012'nin en iyi golü Miroslav Stoch'tan

Her sezon, o yılın en güzel golüne verilen "FIFA Puşkas Yılın Golü" ödülü sahibini buldu. Fenerbahçeli futbolcu Miroslav Stoch'un 3 Mart 2012 tarihinde Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Gençlerbirliği'ne attığı gol 'yılın golü' seçildi... Selçuk Şahin, Stoch'un golüne esprili bir yorum yaparak "Ben çok atıyorum böyle goller ama antrenmanlarda oluyor. Onları değerlendirmeye almıyorlar. Bir dahaki seneye maçlarda atacağız" dedi...

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

FIFA tarafından efsanevi Macar futbolcu Ferenc Puşkaş'ın anısına 2009'dan beri düzenlenen “En iyi gol” ödülünün adayları arasında yer alan Fenerbahçe'nin Slovak oyuncusu Miroslav Stoch, oylama sonunda 30 Kasım tarihinde Athletico Madrid'de oynayan Kolombiyalı Radamel Falcao ve Santos forması giyen Brezilyalı Neymar ile son 3'e kalmıştı...

FENERBAHÇELİ FUTBOLCULARIN SON ZAMANLARDA ATTIĞI JENERİKLİK GOLLER

Oylama sonucunda Slovak futbolcu Miroslav Stoch'un geçtiğimiz sezon Gençlerbirliği'ne attığı gol, en fazla oyu alarak "Yılın en iyi golü" seçildi.

2010 yılında Hamit Altıntop'un milli formayla Kazakistan'a attığı golle kazandığı ödülü, 2009 yılında Cristiano Ronaldo, 2011'de ise Neymar almıştı.  

SELÇUK'DAN GÜLDÜREN YORUM

Fenerbahçeli futbolcu Selçuk Şahin, takım arkadaşının başarısını kutladı ve esprili bir yorum yaptı: "Tebrik etmek lazım. Dünyadaki en iyi gol oldu. Diğer gollerden çok daha iyiyrdi. Bizim adımıza da güzel bir olay. Gelince de kendisini kutlayacağız. Ben çok atıyorum böyle goller ama antrenmanlarda oluyor. Onları değerlendirmeye almıyorlar. Bir dahaki seneye maçlarda atacağız."

İŞTE DÜNYANIN EN İYİLERİ

DÜNYA’NIN EN İYİ GOLÜ STOCH’TAN


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler