"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

2012'de Kova burcunu neler bekliyor

Bu yıl kaşif ruhunuz ve yaratıcılığınız her anlamda ödüllendiriliyor. Sabırlı, planlı ve mükemmeliyetçi çalışmalar iş hayatınızda başarının sigortası olabilir.

İlk üç ay evde ve işte bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Evden uzakta kalmanız gerekebilir. Kendinize güveniniz artıyor ve geleceğe umutla bakmaya başlıyorsunuz.

2012’de İş

Çok fazla sayıda ve farklı işle aynı anda ilgileniyorsunuz. Artık size daha güvenli görünen tek bir yola girmenizin zamanı geldi. Bu yıl daha disiplinli ve yoğun çalışmanız gerekebilir. Verimli sonuçlar alınmayan aktiviteleri hayatınızdan çıkartmalısınız.
Hobilerinizi işe ve paraya çevirme imkanı bulabileceksiniz. Yaratıcılığınız yüksek faydalı işler yapmanızı sağlayacak. Akademisyenler, öğrenciler (ancak çok fazla çalışmanız gerekiyor!) ile araştırmacılar için verimli ve ödüllü bir yıl olabilir. Yılın ikinci yarısında yeni iş, ortaklık, seyahat, yatırım ve kariyer fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. İş arayanlar sonunda kendileri için ideal işi bulabilirler veya işi olanlar iyi bir terfi alabilir ya da belli promosyonlarla ödüllendirilebilirler. Ancak, aşırı özgüven ve gururun tabloyu bozmasına izin vermeyin.
Şanslı olunan bir diğer konuda ev alım satımı, kiralaması ve dekorasyonu konuları ya da bu konular için aranan kaynakların kolaylıkla bulunması olabilir.
Bu tür konularda ekstra şanslı olduğunuz bir yıl, gözünüzü ve kulağınızı iyi açın! Ancak, Neptün’ün konumu bu tür konularda ihmal edebileceğiniz gizli sorunlara dikkat çekiyor. Hukuki ve farklı başlıklarda yaşanabilecek gizli gerçeklere dikkat ederek hareket etmelisiniz.

2012’de Aşk

Yakınlarınızdaki kişiler başarılarınızı veya sizi kıskanabilir. Bu yıl akrabalarınızın veya komşularınızın bazı hareketleri nedeniyle şaşırabilirsiniz veya bu kişiler duygusal ve psikolojik konularda sizden yardım isteyebilirler.
Aşk hayatınız romantik saatler ve fırsatlarla dolu 2012’de. (Özellikle haziran sonrası altı ay boyunca.) Ancak siz kendiniz için doğru kişiyi bulmakta zorlanabilirsiniz veya partnerinizin davranışları ayrılık nedeni olabilir. Sayısız fırsatı bir kalemde harcamamanızı öneririm Niobe’ce.
Mevcut ilişkisi olanlarda partnerlerinin kendilerine uygun olmayan tarzları nedeniyle ilişkide uyumsuzluk temasını ön plana çıkarabilirler. Ani kararlar almamanız ve empati yapmanız ve karşı tarafa sevginizi açıkça göstermeniz yılın sürprizler, romantik dakikalar, romantik seyahatler ve yeni aşklarla taçlanmasını sağlayacaktır. Temmuz, kasım, aralık dönemi hariç, bu yıl her şey harika görünüyor, kim Kova olmak istemez ki?
Yılın ikinci yarısı sağlık sektörüne ait konular ve ziyaretler yapılabilir.
Hepinize tüm sevdiklerinizle geçireceğiniz mutlu ve huzurlu güzel bir yıl diliyorum. Sağlık ve sevgi ile kalın...
Not: Yükselen burcunuzun yorumunu da okumalısınız...
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI