Eğitim Haberleri

  2012’nin en iyileri ödüllendirildi

  DHA
  07.03.2013 - 09:17 | Son Güncelleme:

  Düzce Üniversitesi’nin düzenlediği Medya Ödülleri 2012 internet üzerinden yapılan oylama ile sahiplerini buldu.

  Düzce Üniversitesi’nin bu yıl ilk defa düzenlediği Medya Ödülleri 2012 programı, Akçakoca İlçesi’nde bulunan Sky Tower Otel’de düzenlendi. İnternet üzerinden yapılan oylama ile 2012 yılının sanat ve medya dünyasının en iyileri seçildi.
  En iyi kadın oyuncu Arzu Çiğdem Batur, en iyi erkek oyuncu Cem Kılıç, en iyi çıkış yapan sanatçı Aynur Aydın, en iyi albüm ödülü İskender Paydaş’a, en iyi şarkı ödülü Gökhan Türkmen’e, en iyi müzik grubu Grup 84, en iyi Türk halk müziği sanatçısı Sümer Ezgü, en iyi komedyen İsmail Baki Tuncer, en iyi modacı Hakan Akkaya, en iyi yönetmen Caner Erzincan, en iyi sinemacı Faruk Aksoy, en iyi erkek sanatçı Gökhan Tepe, en iyi sosyal medya kullanıcısı Ceyhun Yılmaz seçildi. En iyi dizi seçilen Suskunlar’ın ödülünü ise Murat Yıldırım aldı. Onur ödülleri ise Yılmaz Köksal, Eşref Kolçak ve Halit Akçatepe’ye verildi. Usta oyunculara ödülleri verilirken salonu dolduran herkes ayağa kalkarak alkışlarken, Halit Akçatepe sahneye çıkarken öğrenciler hepbir ağızdan “Hababam” diyerek tempo tuttu. Yılın en iyi haber bülteni ödülü ise İrfan Değirmenci’ye verildi. İrfan Değirmenci adına ödülünü Doğan Haber Ajansı Bolu Büro Şefi Mesut Çatak aldı. Yılın en iyi talk şov ödülü Beyaz Show’a verilirken programa katılamayan Beyazıt Öztürk daha önce yapılan video çekimi ile teşekkür etti.

  KTÜ’de de ödül töreni vardı

  Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen 2012 Medyatik Ödül Gecesi de dün akşam düzenlendi. Gecede Kadir İnanır’dan Hayko Cepkin’e kadar bir çok isim ödül aldı.
  KTÜ Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve yaklaşık 3 bin öğrencinin izlediği ödül gecesinde Tiyatronun Duayeni Ödülü Haldun Dormen’e verildi. Öğrencilerin büyük alkışları arasında ödülünü alan Dormen yaptığı kısa konuşmada, “Gençlerden bu ödülü almak benim için büyük onur. Hayatım boyunca gençlerle çalıştım ve bu yaşıma geldim hala gençlerle çalışıyorum” dedi. Gecede öğrencilerin büyük alkışları arasında Yeşilçam’ın Unutulmaz Erkek Oyuncusu ödülünü alan Kadir İnanır ise, “Bu ödül için gururluyum. Ülkenin geleceğini sizin namuslu, şerefli tertemiz ellerinizde görüyorum. Siz benim hiç eksilmeyen umudum ve güvencemsiniz” diye konuştu.
  Yalan Dünya dizisinin oyuncuları Gupse Özay ve Hakan Meriçliler de ödüllerini öğrencilerin büyük coşkusu ve tezahüratıyla aldı. En iyi Haber Programı sunucusu ödülünü alan Kanal D spikeri Şule Zeybek de, “Bu ödül benim için çok anlamlı. Hepinize teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı. Hayko Çepkin’in ödülünü Hakan Meriçliler verirken neşeli anlar yaşandı. Trabzonpor kalecisi ve kaptanı Tolga Zengin de gecede En İyi Futbolcu ödülüne layık görüldü.
  Geceye katılamayan ünlüler ise gönderdikleri video mesajlarıyla öğrencilere ödül nedeniyle teşekkür etti.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı