"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

2012’de Balık burcunu neler bekliyor?

Sosyal açıdan hareketlilik ve sağlık kontrolleri, bu yılın ön plana çıkan başlıkları olabilir.

Ruhsal arayışlar nedeniyle değişik yerleri ziyaret edebilir, farklı akımlara ilgi duyabilirsiniz.
Yılın ikinci yarısında pozitif düşünceler ve fikirler daha fazla ilginizi çekecek.
Aile, arkadaşlık veya akrabalık ilişkilerinizde tatmin sağlayacağınız bir yıla giriyorsunuz. Ancak mutlaka ve mutlaka öfke kontrolü sağlamanız ve ilişkilerinize zarar vermeme çabasında olmanız gerekiyor.

2012’de Aşk

Yılın ilk yarısında sevdiklerinize daha yakın olmak ve onları koruyup kollamak isteyebilir, ikinci yarısında ise bazı gerçeklerle yüzleşebilirsiniz.
Güven ve bağlayıcı sözler, bu yıl her zamankinden daha fazla önem verdiğiniz iki başlık olabilir. Evlilik yapmak veya ciddi beraberlikler için de uygun bir zaman. (Özellikle ocak ayı, mayıs ortası ve kasım ortasından yıl sonuna kadarki zaman önemli.) Yeni bağlar kurulma şansı da var tabii.
Bazı sırlarınızın açığa çıkma ihtimali var ama bu size zarar vermeyecek.
Ocak ayını ailenize ayırmak ve işe biraz ara vermek isteyebilirsiniz. Şubat ayında işle veya özel hayatınızla ilgili önemli başarılara imza atabilirsiniz.
Mart ayı yolculuklar ve arkadaşlık ilişkileri açısından daha iyi geçebilir. Ancak eski sevgililerle ilgili bazı konular tekrar ederek sizi üzebilir. Mayıs ve haziran aylarında ise hayallerinizi gerçekleştirmeye daha yakın olabilirsiniz.
Temmuz ayı romantik açıdan uygun zaman. Bu yıl büyüleyici karakteriniz ve özgür ruhunuz çevrenizdekileri size mıknatıs gibi çekebilir.
Ailenizle ilişkilerinize çok önem vereceğiniz bir yıl. Aşk hayatınız sizi daha sorumlu ve bağlı bir kişi haline dönüştürebilir. Aşk hayatınızdaki kişi yaşamınıza farklı alanlarda şans getirebilir.

2012’de İş

Plan yapmak için uygun bir yıl olmayabilir, çünkü beklenmedik gelişmeler planların aksamasına yol açabilir. Özellikle maddi açıdan inişli çıkışlı bir yıla giriyorsunuz. Yatırım yaparken çok dikkatli olmanız gerekli. Maddi alanda ve mal varlıklarıyla ilgili konularda dikkatli olunması gerekiyor. 4 Ekim sonrası, 2009’dan beri süregelen bu konulardaki sıkıntılar geride kalacak.
Yaratıcı veya yurtdışı bağlantılı işlerle uğraşan Balıklar çok şanslı. Medya, bilişim, iletişim, artistik konular, yayıncılık ve teknolojik alanlarda çalışanlar, yeni keşiflerde bulunabilir.
Sosyal açıdan hareketli olmanız ve genişleyen sosyal çevre, iş alanında da faydalı sonuçlar doğurabilir. Farklı çalışma arkadaşları ya da farklı bir iş çevresi de bu yılın diğer olasılıkları arasında.
Ancak aynı hareketlilik, harcamalarınızı da artırabilir. Yıl içerisinde yeni araç gereçler ve iş ekipmanları almanız gerekebilir.
Yılın ilk yarısı yakın akrabalarınız, komşularınız ve yakın çevreniz tarafından destekleniyor olacaksınız. Bu yıl ev alım-satımı veya bu alanla ilgili diğer olumlu gelişmeler de yaşanabilir.
Eylül-ekim ayları değişim süreci başlıyor. İlişkilerinizdeki dengeyi korumak için yıl içinde öfkenizi kontrol altında tutmanız gerekiyor. Zira değişik türde düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Haziran ayına kadar işle ilgili yoğunluk, sağlık sorunlarına neden olabilir. Beklentilerinizi azaltmanızda ve iş planınızı hafifletmenizde fayda var. Yıl sonunda kendinizi eleştirebilir, bazı agresif hareketlerinizi ve ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz.
Aile üyelerinden birinin sağlığı veya mal varlıklarıyla ilgili konular zamanınızın bir kısmını alabilir.
Hepinize mutlu ve huzurlu güzel bir yıl diliyorum...

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI