Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

2010'un nabzı İstinye Park'ta atacak

Türkiye’nin önde gelen iki basketbol yorumcusu Murat Murathanoğlu ve İsmet Badem, yarın İstinye Park’ta “2010’a 100 Gün Kala” konulu canlı radyo programında bir araya gelecekler.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

2010 FIBA Dünya Şampiyonası tanıtım etkinlikleri kapsamında, 2010 Pazarlama Direktörü ve basketbol yorumcusu Murat Murathanoğlu ile basketbolun sevilen ismi İsmet Badem, yarın 13:00-14:00 saatleri arasında Radyo Spor’da “2010’a 100 Gün Kala” konulu programda bir araya gelecekler.

İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan İstinye Park’ta gerçekleştirilecek olan radyo programında Murathanoğlu ve Badem 2010 FIBA Dünya Şampiyonası ile ilgili 1 saat sürecek bir sohbet programı yapacaklar. Cafe Nero’da çekimleri yapılacak olan program, Türkiye’nin en çok dinlenen radyolarından biri olan Radyo Spor’da canlı olarak yayınlanacak.

Murat Murathanoğlu ve İsmet Badem canlı yayında dinleyicilerden gelecek olan soruları da yanıtlayacaklar.  Programın ardından basketbolseverlerle birlikte fotoğraf çektirecek olan Murathanoğlu ve Badem, sevenlerine imza da dağıtacaklar.

Gerçekleştirilecek olan radyo programının ardından yine İstinye Park’ta saat 14:00-16:30 saatleri arasında şampiyonanın maskotu Bascat de minik basketbolseverlerle “Bascat İle basketbol Şenliği’nde buluşacak.

İstinye Park’ın içindeki meydanda kurulacak olan mini basketbol sahasında minik basketbolseverler antrenör eşliğinde oyunlara katılacak ve çeşitli yarışmalar yapılacak. Yaklaşık 2,5 saat sürecek olan etkinlik sonunda tüm katılımcı çocuklara şampiyonanın resmi maskotunun tişörtü ve şapkası verilirken, yapılacak olan 4 yarışma sonrasında kazananlara da ödül olarak milli takım forması, şampiyonanın maskotu Bascat tarafından verilecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz