"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

2010 yılında meydana gelecek güneş tutulmaları burcunuzu nasıl etkiliyor?

2010 yılında ocak ve temmuz aylarında meydana gelecek güneş tutulmalarının burçlarınız üzerindeki etkilerine dün kaldığımız yerden devam ediyoruz.

YAY: 15 Ocak’ta, maddi durumunuzu ilgilendiren konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir. Yeteneklerinizi hızla paraya çevirme fırsatı doğabilir veya bu konuda stresli durumlar oluşabilir.
11 Temmuz’da, ortaklık gerektiren işler ve ekip çalışmalarında zorluklar yaşayabilirsiniz.
OĞLAK: 15 Ocak’ta, kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmanızı gerektiren durumlar meydana gelebilir veya siz, gönüllü olarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.
11 Temmuz’da, her tür ikili ilişkilerinizde zorlanabileceğiniz bir süreçte olabilirsiniz. Özel hayatınızda veya ortaklık gerektiren işlerinizde ani gelişmeler ortaya çıkabilir. Uyumlu olmakta ve sorunları büyütmemeye çalışmakta fayda var!
KOVA: 15 Ocak’ta, ruhunuzu özgürleştirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu süreçte, sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.
11 Temmuz’da, işbirliği içerisinde olduğunuz kişilerle ilişkileriniz testten geçebilir veya iş koşullarınız ağırlaşabilir.
BALIK
15 Ocak’ta, sosyal çevreyle ve arkadaşlarınızla ilişkileriniz ve de grup aktiviteleri açısından hızlı gelişmeler yaşayabileceğiniz bir süreçte olacaksınız. Yeni çevrelere girebilirsiniz.
11 Temmuz’da, aşk hayatınızı, çocuklarınızla ilişkilerinizi veya yaratıcılık gerektiren projelerinizi ilgilendiren konularda hızlı ve ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Stresli ortamlardan uzak durun!
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI