"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

2010 yılında meydana gelecek güneş tutulmaları burcunuzu nasıl etkiliyor?

2010 yılında ocak ve temmuz aylarında meydana gelecek güneş tutulmalarının burçlarınız üzerindeki etkilerine dün kaldığımız yerden devam ediyoruz.

BAŞAK
15 Ocak’ta, çocuklar, aşk hayatı ve yaratıcılık gerektiren işler açısından hızlı gelişmeler yaşayabileceğiniz günlerde olacaksınız. Yeni aşklar veya mevcut ilişkilerde ciddi kararlar gündeme gelebilir.

11 Temmuz’da, arkadaşlık ilişkilerinizi, sosyal çevrenizi ve grup aktivitelerinizi ilgilendiren konularda gergin durumlar yaşanabilir, ancak aynı konularda yeni başlangıçlar yapma şansını da bulabilirsiniz.

TERAZİ
15 Ocak’ta, yaşadığınız yer ve ailenizle ilgili ani konular gündeme gelebilir. Aileniz ve işiniz arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz. ış hayatında zorlanmalar meydana gelebilir.

11 Temmuz’da, iş hayatınız veya kariyerinizle ilgili stresli durumlar veya ani gelişmeler meydana gelebilir. Aynı süreçte, ciddi ilişkileriniz veya eşinizle diyaloglarınız da testten geçebilir.

AKREP
15 Ocak’ta, yakın çevrenizle ilişkilerinizi, kardeşlerinizi veya eğitim hayatınızı ilgilendiren hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

11 Temmuz’da, medya, eğitim, bilişim, yabancılarla ilişkiler veya seyahat konularında ani gelişmeler yaşanabilir. Planlarda aksaklıklar meydana gelebilir. Aynı süreçte, ev ve aileyle ilgili konularda da daha esnek düşünmeniz gerekecek sanırım.

Yarın diğer burçlarla devam edeceğiz...

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI