Gündem Haberleri

  2006 model Plantronics kulaklıklar tanıtıldı

  Hürriyet İnternet
  10.02.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Multimedya Bilgisayar, Plantronics marka kulaklıkların Türkiye basın lasmanını gerçekleştirdi. İlk hafif komünikasyon kulaklığını 1962 yılında satışa sunan Plantronics, mobil telefon kulaklıkları, bilgisayar uygulamaları için PC kulaklıkları, ev ve ofis kullanımı için kablolu ve kablosuz kulaklıklar üretiyor. Merkez ofisi California’da bulunan Plantronics’in 19 farklı ülkede satış/pazarlama ofisi bulunuyor.

  Plantronics Akdeniz Bölge Müdürü Oscar Pato’nun dahazır bulunduğu toplantıda Plantronics’in varolan ürün yelpazesi ve 2006 yılında satışa sunacağıyeni ürünleri tanıtıldı. Toplantıda en çok dikkat çeken ürün, Türkiye’de Nisan ayında satışa sunulacak olan Plantronics Pulsar 590A Bluetooth kulaklık oldu.Kablosuz olarak dizayn edilmiş ürün bluetooth desteklitelefonlarla veya PC,TV,DVD , MP3 çalarlar ile birlikte kullanılabiliyor. Müzik dinlerken veya film izlerkengelen telefon çağrıları da tek tuşla geçiş yapılarak alınabiliyor. Pulsar 590A 12 saate kadar konuşma süresi ve 10 saate kadar dinleme süresine sahip.

  2006 yılında Türkiye pazarında çok daha yüksek ciro beklentileri olduğunu açıklayan Oscar Pato giriş seviyesi ürünlerindemuadilleri ile karşılaştırıldığın da daha uygun fiyat ve ekstra özellikler sunanExplorer 320 bluetooth kulaklık ile çok ciddi satış adetlerine ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.

   

  Kulaklık pazarının tüm dünyada her geçen gün büyüdüğünü ve Plantronics’in genişleyen ürün yelpazesi ile tümkullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermeye hazır olduklarını vurguladı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı