"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

20. yıla özel kutlama

Erkek giyim markası Ermenegildo Zegna, geçtiğimiz yıl gerçekleşen 100. Yıl kutlamalarının ardından, Türkiye’deki 20. yılını da önceki gün Esma Sultan’da verdiği bir davetle kutladı.

Ermenegildo Zegna’nın CEO’su Gildo Zegna, Başkan Paolo Zegna ve İmaj Direktörü Anna Zegna’nın ev sahipliğinde düzenlenen geceye, moda ve iş dünyasından ünlü isimler katıldı. İtalya’dan özel olarak gelen 3 yıldız Michelin Chef Enrico Cerea’nın hazırladığı lezzetli yemekler eşliğinde devam eden gece, ünlü İtalyan şarkıcı ve besteci Mario Biond’nin performansıyla sona erdi.

Sanat ve lüks buluştu

Guess, Gc, DKNY, Micheal Kors, Tommy Hilfiger, Emperio Armani gibi dünyaca ünlü 30’yakın markanın saat ve aksesuvarlarının Türkiye distribütörü Saat&Saat, İstanbul Modern’de ‘Gc Smart Luxury’ projesine ev sahipliği yaptı. Dünyaca ünlü İsviçreli saat markası GC’nin kurucusu Paul Marciano’nun “Benim kişisel lüksüm, her gün sevdiğim işi yapmaktan gelir” sözlerinden yola çıkılarak hayata geçirilen ‘Gc Smart Luxury’ (Lüks Anlar) projesinde, Türkiye etkinliğin üçüncü ülkesi oldu. Gc CEO’su Cindy Livingston ve Saat&Saat Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya’nın ev sahipliği yaptığı etkinlik, DJ Murat Uncuoğlu’nun müzikleri eşliğinde geç saatlere kadar sürdü.

Genç sinemacılara destek oldular

6 Ekim’de Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde sergileyeceği “3. Richard” adlı oyun için Türkiye’ye gelen Oscar ödüllü aktör Kevin Spacey, kendi adına kurduğu vakıf için Ortaköy The House Hotel Bosphorus’ta bir davet verdi. Genç aktör, yazar, yönetmen ve yapımcı adaylarına, sinema ve tiyatro dünyasında başarılı olabilmeleri için destek vermek amacıyla kurduğu Kevin Spacey Vakfı’nın İstanbul’daki gecesinde bir de müzayede düzenlendi. Mine Kalpakçıoğlu’nun 3 bin euro’ya sevgilisi Mert İncekara ile birlikte gideceğini söylediği bir haftalık Maldivler tatili satın aldığı müzayedede, Aylin-Hakan Saruhan çifti de 5 bin euro ödeyerek Demi More’un oynadığı yeni filminin prömiyer davetine katılma hakkı kazandı.
X