ANKARA HABERLERİ

20. yıla görkemli kutlama

Hürriyet Haber
27.06.2010 - 00:00Son Güncelleme :

Bilkent Otel’in kuruluşunun 20. yılı düzenlenen gece ile kutlandı. Geceye otel çalışanları ve davetlilerin yer aldığı 650 kişi katıldı.

Hürriyet Haber

Kutlamada konuşma yapan Bilintur AŞ. Murahhas Azası Orhan Hallik, Bilkent Otel’in Ankara’yı yeni bir otelcilik anlayışı ile tanıştırdığını belirterek bir otelin aynı zamanda konferans merkezi olarak da hizmet verebileceğini ifade etti.Otelin havuz başında gerçekleşen 20. yıl kutlamasına çok sayıda davetlinin yanı sıra otel çalışanları katıldı. Gece için oldukça zengin bir açık büfe yiyecek ve içecek mönüsü hazırlanmıştı.

Latin ezgileri eşliğinde eğlence

Dünya mutfağının seçkin yemeklerini tatma fırsatı bulan konuklar, müzik dolu bir gece yaşadı. Dj Eren’in müzikleriyle renk kattığı gecede, “Yemekteyiz” programı ile tanınan Nil, keman dinletisi sundu. Davetliler, Latin ezgileri eşliğinde doyasıya eğlendi.

Geniş çaplı yenilenme

Gecede konuşma yapan Bilintur AŞ. Murahhas Azası Orhan Hallik, 1991 yılında açılan Bilkent Otel’in Türkiye’nin başkentini yen bir otelcilik anlayışı ile tanıştırdığını ifade etti. Bir otelin aynı zamanda konferans merkezi olarak da hizmet verebileceğini kanıtladığını dile getiren Hallik, sözlerini şöyle sürdürdü;

Toplantı odası sayısı 19

“20 yıl içinde ülkemizde ve dünyada pek çok şey değişirken Bilkent Otel de çağdaş otelcilik anlayışı ve misafir istekleri doğrultusunda değişimlere ayak uydurmak için çalıştı. En son 2009 yılı itibari ile otelde geniş çaplı bir yenilenme yapıldı. Toplantı salonu sayısı ise19’a, oda sayısı ise 235’e çıkarıldı.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde 20. yıla görkemli kutlama haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı