Gündem Haberleri

GÜNDEM

  20 yıl sonra aşk

  Hürriyet Haber
  11 Ekim 2007 - 14:16Son Güncelleme : 11 Ekim 2007 - 14:16

  20 yıl önce boşanan Türkan Şoray ile Cihan Ünal'ın tekrar aşk yaşadığı iddia ediliyor.

  Türkan Şoray'ın  Fotoğrafları için tıklayın...

  Türkan Şoray ve Cihan Ünal'ın fotoğrafları için tıklayın...

  Türkan Şoray ve Cihan Ünal, 20 yıl sonra aşk tazeledi mi 'Aşk Yeniden' isimli dizide evlenip ayrılan, ancak kızları için bir araya gelen bir çifti canlandıran ikili, senaryoyu gerçek hayata taşıdığı iddia ediliyor.

  İddianın sahibi ise kızları Yağmur!.

  Şoray ile Ünal, 1983 yılında evlenmiş ve 4 yıl sonra boşanma kararı almıştı. Arkadaşlıklarını kızları Yağmur için sürdüren Türkan Şoray ile Cihan Ünal, bu tavırlarıyla da takdir kazanmıştı. Herkes tarafından aralarındaki aşkın devam ettiği konuşulan Şoray ile Ünal hakkındaki bu dedikodular, geçtiğimiz aylarda arttı.

   Bunun sebebi de ikilinin TRT için çektikleri 'Aşk Yeniden' adlı dizi oldu. Çünkü Türkan Şoray ile Cihan Ünal, bu dizide tıpkı gerçek hayatlarında olduğu birbirlerini sevdikleri halde boşanan ve kızları için görüşmeyi sürdüren bir çifti canlandırıyordu. Haklarında çıkan "Tekrar aşk yaşamaya başladılar" haberlerini kesin bir dille yalanlayan Şoray ile Ünal, şu anda hayatlarında hiç kimsenin olmadığının altını da kesin bir dille çizdi. Ancak son günlerde ikili cephesinden gelen haberler bunun tam aksini söylüyordu.

  Çok mutlu
  İddialara göre; ünlü çift hakkındaki dedikoduların çıkış noktası da çiftin güzel kızları Yağmur'du. Eğitim hayatını Amerika'da sürdüren Yağmur'un yakın çevresine; "Annemle babam dizi çekimlerinde sürekli birlikte vakit geçirince aralarındaki aşk tekrar alevlendi. Onların bir araya gelmesinden dolayı çok mutluyum" dediği söyleniyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı