ADANA HABERLERİ

20 okuldan 120 sporcu kulaç attı

DHA
27.03.2017 - 10:34Son Güncelleme :
DHA

ADANA(DHA) ADANA Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği "Okullar arası Küçükler Yüzme İl Birinciliği" sona erdi.
Rıza Salih Saray Kapalı Yüzme Havuzu'nda gerçekleştirilen ve iki gün süren müsabakalara 20 okuldan 120 sporcu katıldığı müsabakalarda kız ve erkeklerde Güzelyalı Orta Okulu takım olarak birinci oldu.
Çekişmeli gecen müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara madalya ve kupalarını, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Sorumlusu Ramazan Bahadır, Yüzme Federasyonu Altyapı Teknik Kurul Üyesi İlknur Karataş, Havuzlar Amiri Selçuk Babacan, Adana Yüzme İl Hakem Kurulu As Başkanı Hasan Özkanlıer ve müsabaka hakemleri ile beden eğitimi öğretmenleri verdiler.
2 gün süren müsabakalarda dereceye giren okullar şöyle:
Erkekler: Güzel Yalı Ortaokulu, Özel Gündoğdu Koleji, Adana TED Koleji, Mektebim Özel Çukurova Bilfen Okulları
Kızlar: Güzel Yalı Ortaokulu, Mektebim Özel Çukurova Bilfen Okulları, Adana TED Koleji, Özel Gündoğdu Koleji
DHA(AP)27.3.2017 FOTOGRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden 20 okuldan 120 sporcu kulaç attı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 10 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 20 okuldan 120 sporcu kulaç attı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı