20 ödülün sahibi oldu

Hürriyet Haber
09.05.2017 - 10:48 | Son Güncelleme:

Akkök Holding’in gayrimenkul sektöründeki ilk yatırımı Akmerkez,  Akkök Holding’in iştiraki Akiş GYO ve projeleri olan Anadolu yakasının en beğenilen alışveriş merkezlerinden Akasya, Esenyurt-Bahçeşehir’de hayatı değiştiren Akbatı AVYM, 2017 Hermes Creative Ödülleri’nde yarıştığı kategorilerde toplam 20 ödülün sahibi oldu. 

Geçtiğimiz yıllarda da pek çok kez Hermes Ödülleri’ni kazanan Akmerkez, Akbatı ve Akasya 2017 yılında da kendi alanlarındaki kategorilerde aldığı Platin ve Gold ödüllerle Hermes 2017’ye damgasını vurdu.  Akkök Holding bünyesinde 2005 yılında kurulan Akiş GYO’nun Yaşam Akademisi projesi de kurumsal sosyal sorumluluk programı dalında Platin ödül, program kitapçık ve özel etkinlik kategorilerinde ise Gold ödül kazandı. 

Akmerkez, ‘Aşkını Başka Dilde Anlat’ adlı sosyal sorumluluk projesiyle, kurumsal sosyal sorumluluk programı ve özel etkinlik dallarında Platin ödüle layık görüldü.  ‘Akmerkez’de Mutlu Bir Yıl’ projesi ise hem etkinlik hem de pazarlama planı dallarında Gold ödül kazandı.  Rafine zevklerin kulübü olarak erkeklerin kullanımı için özel olarak tasarlanan ‘Kings Club’ ise adından söz ettiren projelerin yer pazarlama planı ve diğer kategorilerinde Honorable Mention’ a layık görüldü.

Akasya Hisart Diorama ve Canlı Tarih Sergisi ve etkinliklerle öne çıktıAkasya Kültür Sanat’ta Ocak 2017 tarihi itibariyle sergilenmeye başlayan ‘Hisart Diorama ve Canlı Tarih Sergisi’  ile özel etkinlikler kategorisinde Platin ödüle hak kazandı.

Akasya ayrıca, yılda 2 defa yayınladığı  ‘Akasya Gazette’  ile basılı malzeme kategorisinde Platin ödüle layık görülürken,  ‘Hisart Diorama ve Canlı Tarih Sergisi’  tanıtımı için hazırladığı Hisart Door Hanger ve Akasya Kültür Sanat ile grafik tasarım kategorisinde Gold ödülün sahibi oldu.  Akasya’nın geçtiğimiz sene gerçekleştirdiği; ‘Ali Poyrazoğlu Kukla ve Maske Sergisi ve Yaratıcılık Atölyeleri’ ile Akasya Kültür Sanat’ın ‘AKS Video Projesi’ Honorable Mention’a layık bulundu.

En yaratıcı özel günler Akbatı’da Akbatı AVYM, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ etkinliğiyle özel etkinler dalında Platin, ‘Mutlu Yılbaşı Kartları’ projesiyle Facebook uygulamaları dalında ve ‘Aile Festivali’ projesiyle kurumsal sosyal sorumluluk programı dalında Gold ödülün sahibi oldu.  Akbatı AVYM ayrıca ‘Yaz Okulu’ ve ‘Akbatı 5. Yaş kutlamaları’ etkinlikleriyle özel etkinlikler dalında Honorable Mention’ a layık görüldü. EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı