« Hürriyet.com.tr
MENÜ

20 bin YTL'den, 1 milyon Euro'ya

Denizlispor'un sezon başında Selimiyespor'dan transfer edip, profesyonel yaptığı 20 yaşındaki genç futbolcuya Beşiktaş resmen talip oldu.

Ferah IŞIK/DENİZLİ, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Horoz'un 20 bin YTL'ye transfer ettiği futbolcu için yeşil-siyahlı yönetimin 1 milyon EURO bonservis bedeli ile futbolcu isteyeceği öğrenildi.

2012 yılına kadar Denizlispor ile sözleşmesi olan Güray Vural, bu sezon 15 lig maçında oynadı, 3 gol attı. Güray, sezonun ilk 8 haftasında Denizlispor PAF takımında oynayıp, dönemin teknik patronu Güvenç Kurtar'ın gözüne girerek A Takım'a yükselmeyi başarmıştı. Sonra da gösterdiği performansıyla futbol otoritelerinin dikkatini çekmeyi başardı.

YUSUF, YUNAN TAKIMI XANTHİ İLE ANLAŞAMADI

Denizlispor takım kaptanı Yusuf Şimşek, Yunanistan 1. Lig takımlarından FC Skoda Xanthi ile anlaşamadı.

Yusuf'a talip olan FC Skoda Xanthi, futbolcuyla görüşmek için Yunanistan'a davet etmişti. Menajeri Alaaddin Gülerce ile birlikte dün Yunanistan'a giden Yusuf, bugün akşam saatlerine kadar süren görüşme sonucu, Yunan ekibinin teklifini kabul etmediğini açıkladı. Yusuf, "Denizlispor Başkanı Ali İpek ile yeniden görüşüp rotamı çizeceğim. Yunan takımı ile anlaşamadım. Sadece parasal değil, başka nedenler de imza atmama engel oldu" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz