« Hürriyet.com.tr
MENÜ

20.45’te konuştu

Derneğin Bükreş’te düzenlediği gecedeki konuşmasına tam 20.45’te başlayan G.Saray Başkanı, hedeflerinin Avrupa Ligi Şampiyonluğu olduğunu söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY Dergisi’nin bu ayki sayısına yazdığı yazıda, “Ekim’ler onların, Mayıs’lar bizim” diyerek Fenerbahçeliler’e gönderme yapan Galatasaray Başkanı Adnan Polat, dün Bükreş’te katıldığı gecede de önemli mesajlar verdi. Romanya Galatasaraylılar Derneği’nin düzenlediği gecede yaptığı konuşmaya tam 20.45’te başlayan Ploat, “İnşallah UEFA Avrupa Ligi’nin Hamburg’da oynanacak finali için sonun başlangıcı yarın (bugün) Bükreş’te olsun” dedi.
Dinamo Bükreş ile bugün önemli bir maça çıkacaklarını hatırlatan Polat, “UEFA Avrupa Ligi’ndeki 10. maçımızı oynayacağız. Yaptığımız maçların büyük bir kısmını kazandık ve hiç kaybetmedik. İnşallah yine sevinçli bir gün yaşarız” diye konuştu.
Geceye, Galatasaray’ın eski futbolcuları Gheorghe Hagi ve Gheorghe Popescu da bir süre katıldı. Rumen futbol efsaneleri, Şampiyonlar Ligi’ndeki Unirea-Rangers maçını izlemek amacıyla geceden erken ayrıldıkları için, Hagi Polat’la ancak ayak üstü birkaç dakika konuşabildi, Popescu ise hiç görüşemedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz